+ Ответить в теме
Страница 2 из 4 ПерваяПервая 1 2 3 4 ПоследняяПоследняя
Показано с 11 по 20 из 36

Информация

Цитата

Сообщение от Хазяїн Посмотреть сообщение
    Действительно интересный пунктик, опять написанный по чьей-то глупости. Получается что эти все таблички обязательно должны быть? Бред, особенно 7.18, получается в населенном пункте знак 3.34 на инвалидов не распространяется? А знаки 3.35-3.38 и так не распространяются на инвалидов.
    А насчет остановки в этом месте вопрос действительно спорный, так как в ПДД прописано: "Якщо дорога має бульвар або розділювальну смугу, зупинка і стоянка транспортних засобів біля них забороняються."
    понимаете, не этот пункт мне вменяли за нарушение.
    я подозреваю, что он его и не знает

Администратор
    Информация

Цитата

Сообщение от Хазяїн Посмотреть сообщение
    Якщо дорога має бульвар або розділювальну смугу, зупинка і стоянка транспортних засобів біля них забороняються
    А это какой пункт? Ато я шото искал эти слова в ПДД да так и не нашел.

Теперь дальше про знак...
    Давайте представим ситуацию когда вы остановились под знаком 3.34 (допустим перед исполкомом на Карла Маркса), к вам подходит инспектор и вменяет вам нарушение требования знака. По ПДД он прав, шо там написано в ДСТУ он естественно не знает, да и вы как водитель должны руководствоваться знаками и разметкой. Думаю в этом случае апеллировать слова инспектора нужно выдержками из ПДД, а не из ДСТУ, а вот апеллировать то и нечем какраз. Значит требования инспектора законны.
    Инспектор вам выписывает протокол и постанову, Вы идёте в суд и уже там рассказываете про нарушение ДСТУ, но и там судья может сказать что Вы должны были соблюдать ПДД - и Вы их нерушили, идите платите штраф.

Так вот, собстенно вопрос, какими пунктами ПДД можно "отбиться" от инспектора когда он вам вменяет нарушение требования знака 3.34?
    Шануймося, браття, бо ми того варті !!!

Информация
    Стаття 10. Основні обов'язки міліції
    2) забезпечувати в межах своєї компетенції безпеку дорожнього руху, додержання законів, правил і нормативів у цій
    сфері.

Н А К А З 27.03.2009 N 111
    6.28. Після прибуття на маршрут патрулювання або пост працівник підрозділу ДПС отримує від працівника, якого він змінює, інформацію про скоєні пригоди, дорожні роботи, що проводяться, стан спеціальних технічних засобів, а також інші відомості, які мають пряме відношення до несення служби. Вживає заходів по документуванню порушень ПДР (1306-2001-п, 306а-2001-п ) його учасниками, у першу чергу порушень, які є причинами ДТП на ввіреному маршруті, посту.
    Якщо в попередню зміну нагляд за дорожнім рухом на цьому маршруті (посту) не здійснювався, працівник підрозділу ДПС в обов'язковому порядку перевіряє справність технічних засобів регулювання, засобів зв'язку, стан доріг, умови проведення на них ремонтно-будівельних та інших робіт.
    Про прийняття маршруту патрулювання (поста) і виявлені недоліки працівник підрозділу ДПС доповідає командирові або відповідальному по підрозділу ДПС.

Про дорожній рух
    Верховна Рада України; Закон від 30.06.1993 № 3353-XII
    Стаття 52-1. Повноваження Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху

До повноважень Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху належать:
    ...
    забезпечення безпеки дорожнього руху, державний контроль, у тому числі шляхом проведення перевірок, за додержанням підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності законів, правил і нормативів у цій сфері, здійснення державної реєстрації та обліку транспортних засобів, приймання іспитів для отримання права керування транспортними засобами і видача відповідних документів;

Стаття 38. Завдання стандартизації та нормування дорожнього руху

Стандартизація та нормування дорожнього руху провадяться з метою встановлення обов'язкових норм, правил, вимог щодо організації та безпеки дорожнього руху.
    Стаття 39. Стандарти дорожнього руху

Державні стандарти дорожнього руху визначають поняття і терміни, методи здійснення контролю за станом організації дорожнього руху, вимоги щодо запобігання шкідливому впливу транспорту на здоров'я людини та навколишнє природне середовище, інші питання, пов'язані з дорожнім рухом. Стандарти дорожнього руху розробляються та вводяться в дію в порядку, що встановлюється законодавством України.

Про Положення про Державну автомобільну інспекцію Міністерства внутрішніх справ
    Кабінет Міністрів України; Постанова, Положення від 14.04.1997 № 341
    5. Підрозділи Державтоінспекції мають права, передбачені Законами України "Про міліцію" ( 565-12 ), "Про дорожній рух" ( 3353-12 ), "Про оперативно-розшукову діяльність" ( 2135-12 ), іншими нормативно-правовими актами, що регулюють їх діяльність. Зокрема, працівники Державтоінспекції під час виконання службових обов'язків мають право:
    ...
    27) забороняти встановлення та експлуатацію технічних засобів регулювання дорожнього руху, кіосків, панно, рекламоносіїв, плакатів, транспарантів , що не відповідають вимогам правил, норм та стандартів з безпеки дорожнього руху;

№111
    3. Завдання та функції підрозділів ДПС
    3.14. Контроль за утриманням автомобільних доріг, вулиць,
    дорожніх споруд та залізничних переїздів у безпечному для
    дорожнього руху стані, обладнанням вулиць і доріг технічними
    засобами регулювання дорожнього руху.

---------- Сообщение добавлено в 12:00 ---------- Предыдущее сообщение размещено в 11:58 ----------

сегодня там проезжал. стоят пасутся у вокзала, где люди спешат...

Администратор
    Информация
    v184,я уже понял что Вы знаете приказ 111 ))), но у меня вопрос состоял немного в другом.

Цитата

Сообщение от bazar76 Посмотреть сообщение
    какими пунктами ПДД можно "отбиться" от инспектора когда он вам вменяет нарушение требования знака 3.34?

---------- Сообщение добавлено в 15:14 ---------- Предыдущее сообщение размещено в 15:08 ----------

Я вот ДСТУ тоже знаю неплохо, так уж получилось, а вопрос мой написан для того, чтоб люди не знающие ДСТУ както могли обосновать свое несогласие с притензиями инспектора.

Информация

Цитата

v184,я уже понял что Вы знаете приказ 111 ))), но у меня вопрос состоял немного в другом.

---------- Сообщение добавлено в 15:14 ---------- Предыдущее сообщение размещено в 15:08 ----------

Я вот ДСТУ тоже знаю неплохо, так уж получилось, а вопрос мой написан для того, чтоб люди не знающие ДСТУ както могли обосновать свое несогласие с притензиями инспектора.
    а как обосновать незаконные знаки снижения скорости на трассах перед постами гаи, если со знаками не висит инфо таблицы?
    это из одного балета все...

Администратор
    Информация
    Цитата Сообщение от v184 Посмотреть сообщение
    это из одного балета все...
    Неа, не из одного. Про доп знаки в ПДД прописано. А вот про доп знаки к 3.34 нет.

Информация
    а смысл то один. это просто правовой беспредел. миллион законов,актов,приказов. в итоге все знать невозможно и на этом ловят

Информация

Цитата

А это какой пункт? Ато я шото искал эти слова в ПДД да так и не нашел.
    15.3
    It’s go time

Информация
    Сегодня была замечена вышка Дорсервиса на Баррикадной.
    В результате появился красавец-знак "Остановка запрещена". Но как видно из фото, водители к нему еще не "привыкли" ....
    По моему мнению знак очень нужный, т.к. из-за пары тазиков, хозяева которых трапезничают в Репортере, сужают пропускную способность улицы одной полосы в обоих направлениях.

Информация
    Отэто точно пох будет на этот знак паркующимся там.... В легранд и репортёр приезжают те, кто на знаки точно не смотрит.

+ Ответить в теме
Страница 2 из 4 ПерваяПервая 1 2 3 4 ПоследняяПоследняя

Метки этой темы

Ваши права