+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 27
 1. #1

  Аватар для Ivanus
  Информация

  Акция по повышению грамотности пешеходов

  Ежегодно ГАИ и Горсовет с конца августа по конец сентября проводят акцию "Дети на дороге" в связи с началом учебного года. В сентябре и правда существенно повышается активность - школьники, студенты, многие возвращаются из отпусков.
  Может предложить ГАИ и Горсовету приурочить к этому акцию повышения грамотности пешеходов - разместить в общественном транспорте листовки с выпиской из ПДД, а на остановках может быть разместить какие-нибудь щиты с информацией.

  По подсказке Хазяїна считаю, что в листоку стоит разместить выписку из ПДД раздел 4, а так же выписку из КУоАПа ст.127, и возможно статистику по причастности пешеходов к ДТП
  Цитата


  Сообщение от Хазяїн Посмотреть сообщение
  То, что на красный идти нельзя, а на зеленый можно пешеходы знают но не выполняют, а вот другие их обязанности они и вовсе не знают. Так что, мне кажется, в листовках не мешало бы огласить все обязанности пешеходов.
  Обов'язки і права пішоходів

  4.1. Пішоходи повинні рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках, тримаючись правого боку.
  Якщо немає тротуарів, пішохідних доріжок або пересуватися по них неможливо, пішоходи можуть рухатися велосипедними доріжками, тримаючись правого боку і не утруднюючи рух на велосипедах і мопедах, або в один ряд узбіччям, тримаючись якомога правіше, а у разі його відсутності або неможливості рухатися по ньому — по краю проїзної частини назустріч руху транспортних засобів. При цьому треба бути обережним і не заважати іншим учасникам дорожнього руху.
  4.2. Пішоходи, які переносять громіздкі предмети, або особи, які пересуваються в інвалідних колясках без двигуна, ведуть мотоцикл, велосипед чи мопед, везуть санки, візок тощо, якщо їх рух тротуарами, пішохідними чи велосипедними доріжками або узбіччями створює перешкоди для інших учасників руху, можуть рухатися по краю проїзної частини в один ряд.
  4.3. За межами населених пунктів пішоходи, які рухаються узбіччям чи краєм проїзної частини, повинні йти назустріч руху транспортних засобів.
  Особи, які рухаються узбіччям чи краєм проїзної частини в інвалідних колясках без двигуна, ведуть мотоцикл, мопед або велосипед, повинні пересуватися в напрямку руху транспортних засобів.
  4.4. У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїзною частиною чи узбіччям, повинні виділити себе, а за можливості мати на зовнішньому одязі світлоповертальні елементи, для своєчасного їх виявлення іншими учасниками дорожнього руху.
  {пункт 4.4 із змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2008 р. N 876}
  4.5. Рух організованих груп людей по дорозі дозволяється тільки в напрямку руху транспортних засобів колоною не більш як по чотири особи в ряду за умови, що колона не займає більше половини ширини проїзної частини одного напрямку руху. Попереду і позаду колони на відстані 10 - 15 м з лівого боку повинні бути супровідники з червоними прапорцями, а у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості — із засвіченими ліхтарями: спереду — білого кольору, позаду — червоного.
  4.6. Організовані групи дітей дозволяється водити тільки по тротуарах і пішохідних доріжках, а коли їх немає — по узбіччю дороги у напрямку руху транспортних засобів колоною, але тільки у світлу пору доби і лише в супроводі дорослих.
  4.7. Пішоходи повинні переходити проїзну частину по пішохідних переходах, у тому числі підземних і надземних, а у разі їх відсутності — на перехрестях по лініях тротуарів або узбіч.
  4.8. Якщо в зоні видимості немає переходу або перехрестя, а дорога має не більше трьох смуг руху для обох його напрямків, дозволяється переходити її під прямим кутом до краю проїзної частини в місцях, де дорогу добре видно в обидва боки, і лише після того, як пішохід упевниться у відсутності небезпеки.
  4.9. У місцях, де рух регулюється, пішоходи повинні керуватися сигналами регулювальника або світлофора.
  У таких місцях пішоходи, які не встигли закінчити перехід проїзної частини дороги одного напрямку, повинні перебувати на острівці безпеки або лінії, що розділяє транспортні потоки протилежних напрямків, а у разі їх відсутності — на середині проїзної частини і можуть продовжити перехід лише тоді, коли це буде дозволено відповідним сигналом світлофора чи регулювальника та переконаються в безпеці подальшого руху.
  4.10. Перед виходом на проїзну частину з-за транспортних засобів, що стоять, та будь-яких об'єктів, що обмежують оглядовість, пішоходи повинні впевнитись у відсутності транспортних засобів, що наближаються.
  4.11. Чекати транспортний засіб пішоходи повинні на тротуарах, посадкових майданчиках, а якщо вони відсутні, — на узбіччі, не створюючи перешкод для дорожнього руху.
  4.12. На трамвайних зупинках, не обладнаних посадковими майданчиками, пішоходам дозволяється виходити на проїзну частину лише з боку дверей і тільки після зупинки трамвая.
  Після висадки з трамвая необхідно залишити проїзну частину не затримуючись.
  4.13. У разі наближення транспортного засобу з увімкненим проблисковим маячком червоного та (або) синього кольору і (або) спеціальним звуковим сигналом пішоходи повинні утриматися від переходу проїзної частини або негайно залишити її.
  4.14. Пішоходам забороняється:
  а) виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;
  б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;
  в) допускати самостійний, без нагляду дорослих, вихід дітей дошкільного віку на проїзну частину;
  г) переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження;
  ґ) затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов'язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху;
  д) рухатися по автомагістралі чи дорозі для автомобілів, за винятком пішохідних доріжок, місць стоянки і відпочинку.
  4.15. У разі причетності пішохода до дорожньо-транспортної пригоди він повинен подати можливу допомогу потерпілим, записати прізвища та адреси очевидців, повідомити орган чи підрозділ міліції про пригоду, необхідні дані про себе і перебувати на місці до прибуття працівників міліції.
  4.16. Пішохід має право:
  а) на перевагу під час переходу проїзної частини позначеними нерегульованими пішохідними переходами, а також регульованими переходами за наявності на те відповідного сигналу регулювальника чи світлофора;
  б) вимагати від органів виконавчої влади, власників автомобільних доріг, вулиць і залізничних переїздів створення умов для забезпечення безпеки дорожнього руху.  Цитата


  Сообщение от Хазяїн Посмотреть сообщение
  Стаття 127. Порушення правил дорожнього руху пішоходами, велосипедистами та особами, які керують гужовим транспортом, і погоничами тварин

  Непокора пішоходів сигналам регулювання дорожнього руху, перехід ними проїзної частини у невстановлених місцях або безпосередньо перед транспортними засобами, що наближаються, невиконання інших правил дорожнього руху -
  тягнуть за собою попередження або накладення штрафу від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

  Порушення правил дорожнього руху особами, які керують велосипедами, гужовим транспортом, і погоничами тварин, -
  тягне за собою накладення штрафу від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

  Ті самі порушення, вчинені особами, зазначеними в частинах першій або другій цієї статті, які перебувають у стані сп'яніння,-
  тягнуть за собою накладення штрафу від восьми до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

  Порушення, передбачені частиною першою або другою цієї статті, що спричинили створення аварійної обстановки, -
  тягнуть за собою накладення штрафу від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин.  Цитата


  Сообщение от Ivanus
  По данным ГАИ в 2011 году в Украине по вине пешеходов произошло 2 072 ДТП
  Учитывая объем информации, считаю формат листовки определить как - А4.
  В ближайшее время постараюсь набросать образец.

  Сразу хочу сказать, что я не питаю иллюзий, что после появления листовок в транспорте все пешеходы поголовно начнут соблюдать правила. Но мне кажется, что если хотя бы несколько человек станут аккуратнее и покажут пример другим - силы будут потрачены не зря.

 2. #2
  Администратор
  Аватар для bazar76
  Информация
  Ваня, слушай.. я вот считаю, что писать полностью весь пункт и подпункты раздела 4 смысла нет.
  Сильно много текста, его мало кто вообще будет читать.

  Если и делать чтото, то делать с картинкой и некоторыми выдержками из ПДД. Так доходчивей возможно дойдёт..

  Примерно так....
  ---------- Сообщение добавлено в 23:16 ---------- Предыдущее сообщение размещено в 22:59 ----------

  Маленький офтопчик...
  Можно нашу акцию по поводу раскрашивания ям немного расширить и в некоторых местах, особо важных, рисовать отакое...
  Шануймося, браття, бо ми того варті !!!

 3. #3

  Аватар для Accent
  Информация
  Сегодня наблюдал на пр.Воронцова,как образованное блондинко переходит дорогу. Дошла девушка до столба со знаком 5.35,посмотрела на него, посмотрела на поток машин слева,посмотрела на зебру ,до которой не дошла метров 5-6-и шагнула на дорогу строго перепендикулярно краю проезжей части. То есть права и обязанности пешеходов,а также знаки уже выучила,а до разметки ещё не добралась  Цитата


  Сообщение от Jamal
  8.5. Дорожная разметка (Дорожная разметка) делится на горизонтальную и вертикальную и используется в отдельности или вместе с дорожными знаками, требования которых она подчеркивает или уточняет.

 4. #4

  Аватар для Ivanus
  Информация  Цитата


  Сообщение от Accent Посмотреть сообщение
  до которой не дошла метров 5-6
  А тут вопрос к Дорсервису - какого х.... знаки и разметка не совпадают? На пр.Петровского возле 6-й детской гор.больницы ПП уникально организован - Знаками "ПП" огорожен участок продолжительностью метров 30 по ходу движения, а еще через несколько метров после него нарисована "зебра" (была нарисована, уже стерлась)... Вот чему верить?

 5. #5

  Аватар для Accent
  Информация  Цитата


  Сообщение от Ivanus Посмотреть сообщение
  была нарисована, уже стерлась
  в таком случае-там могут ловить на два перехода-и между знаками и по зебре

 6. #6

  Аватар для Ivanus
  Информация  Цитата


  Сообщение от bazar76 Посмотреть сообщение
  писать полностью весь пункт и подпункты раздела 4 смысла нет. Сильно много текста, его мало кто вообще будет читать. Если и делать что-то, то делать с картинкой и некоторыми выдержками из ПДД.
  Идея шикарная, вот только как это все нарисовать???

 7. #7
  Администратор
  Аватар для bazar76
  Информация  Цитата


  Сообщение от Ivanus Посмотреть сообщение
  Идея шикарная, вот только как это все нарисовать???
  Собственно картинка уже есть, нужно только содержание надписей изменить и всё.
  Шануймося, браття, бо ми того варті !!!

 8. #8

  Аватар для ROBOCOP
  Информация
  А кто знает, ГАИ выделяет инспекторов для проведения урока ПДД для малышей детского садика ? Может молодых практикантов ? Ну чтоб в форме милиционера пришёл, типа дяди Стёпы :)
  Я могу попросить заведущую, чтобы организовала встречу в актовом зале садика.

  ---------- Сообщение добавлено в 21:14 ---------- Предыдущее сообщение размещено в 21:12 ----------

  Вот эта картинка хороша своей лаконичностью, хотя все три пункта как-то в куче, не по порядку. Замысловато для детей. Нужно ещё проще.
  Цитата


  Сообщение от bazar76 Посмотреть сообщение
  Ваня, слушай.. я вот считаю, что писать полностью весь пункт и подпункты раздела 4 смысла нет.
  Сильно много текста, его мало кто вообще будет читать.

  Если и делать чтото, то делать с картинкой и некоторыми выдержками из ПДД. Так доходчивей возможно дойдёт..

  Примерно так....
  Думай глобально - действуй локально !

 9. #9

  Аватар для Accent
  Информация  Цитата


  Сообщение от ROBOCOP Посмотреть сообщение
  А кто знает, ГАИ выделяет инспекторов для проведения урока ПДД для малышей детского садика ? Может молодых практикантов ? Ну чтоб в форме милиционера пришёл, типа дяди Стёпы :)
  ну да -чем моложе-тем неиспорченнее. Юракадемии можно предложить,а то ГАИ может выделить штрафников,которым полосатые палочки продавать не доверяют-прямо по нашему списку с "Доски почёта"-потом твой же ребёнок писаться по ночам начнёт

 10. #10

  Аватар для Ivanus
  Информация  Цитата


  Сообщение от ROBOCOP Посмотреть сообщение
  А кто знает, ГАИ выделяет инспекторов для проведения урока ПДД для малышей детского садика ?
  15-08-2012, 09:50
  Увага - Діти на дорозі
  Державтоінспекція серйозно стурбована станом безпеки дорожнього руху, високим рівнем аварійності, смертності і травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод. Згідно з планом заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2015 року з метою здійснення комплексу профілактичних заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму напередодні та в перші дні навчального року, поширення кращіх фом і методів профілактичної роботи серед неповнолітніх учасників дорожнього руху заплановано проведення разом з органами освіти і науки та іншими зацікавленими відомствами та службами ряд заходів.
  Кожна така трагедія - це результат відсутності внутрішньої культури, низького рівня громадянського правосвідомості частини водіїв, ігнорування ними вимог Правил дорожнього руху, а також безпечність і безвідповідальність пішоходів.
  Причинами високої тяжкості аварій залишаються недотримання багатьма водіями швидкісного режиму, виїзд на смугу зустрічного руху, ігнорування сигналів регулювання, управління транспортними засобами в нетверезому стані, не дотримання Правил руху пішоходами.
  За кожним випадком ДТП - життя і здоров'я близьких, дорогих нам людей, трагедія сім'ї, біль безглуздою і непоправної втрати, особливо якщо біда торкнулася дітей. Разом ми зобов'язані рішуче змінити ситуацію на дорогах, зупинити неоголошену «війну». Кожен повинен усвідомлювати, що наша безпека залежить тільки від нашої дисциплінованості, взаємоповаги і суворого дотримання існуючих правил і норм.

  З нагоди проведення на території Дніпропетровської області профілактичних заходів Державтоінспекція закликає всіх учасників дорожнього руху бути уважними, дисциплінованими та неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху. Давайте ж разом захистимо наших дітей від трагедії і біди, забезпечимо їм безаварійні канікули та нехай всі дороги дитинства будуть безпечними!
  Источник - Официальный сайт ГАИ в г.Днепропетровск

  ---------- Сообщение добавлено в 11:46 ---------- Предыдущее сообщение размещено в 11:20 ----------

  Увага! Діти на дорозі!
  З 20 серпня і до 20 вересня в Україні стартує профілактичний рейд «Увага! Діти на дорозі». Державтоінспекція проводить ці профілактичні заходи, що вже стали доброю традицією, напередодні та на початку навчального року. Літні канікули добігають кінця, а це означає що вулиці міст та селищ знову заповняться маленькими пішоходами. Аби нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період, інспектори ДАІ проведуть у перші дні вересня уроки з правил безпечної поведінки на дорозі, забезпечать чергування біля шкіл для безпечного пересування дітей до місць навчання.
  Крім того, для підготовки вулично-шляхової мережі до нового навчального року, Державтоінспекція здійснить обстеження ділянок, що прилягають до територій дитячих та навчальних закладів та якими проходять маршрути руху шкільних автобусів.
  Також ДАІ звертається до дорослих, насамперед до батьків: безпека ваших дітей залежить від вас. Не полінуйтеся вкотре нагадати малюкам основні правила безпечної поведінки на дорозі, пройдіть з ними маршрутом від будинку до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. І звичайно, дотримуйтесь правил самі, адже найкраще навчання – це ваш приклад правильної поведінки.
  20 серпня 2012 року
  Источник - Прес-служба Управління ДАІ МВС України


 
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
Вверх