Нетверезий міліціонер бив ногами по голові уже непритомного хлопця.
Хлопця жорстоко побив правоохоронець у Миколаєві Студент Миколаївського Університету кораблебудування Сергій Конєв, який відгукнувся на крики дівчини про допомогу, був жорстоко побитий людиною з ксивою правоохоронця.

"Той, хто бив, був нетверезий і свої дії, мабуть, не контролював, оскільки бив Сергія, який лежав непритомний, ногами по голові. Достовірно відомо, що побив його чоловік, який є співробітником Корабельного РВВС Миколаєва. Якби не прибігли на допомогу охоронці розташованого поряд банку, можливо, Сергія вже не було б в живих. Але побачивши корочку співробітника УМВС, вони швидко ретирувалися. Цей "перевертень у погонах" теж зник, залишивши непритомного Сергія лежати на землі", - ідеться у повідомленні на сторінці музичної групи "Єдельвейс"(солістом якої є Сергій) Вконтакте.

Наряд міліції та швидку допомогу викликав друг Сергія, який також отримав тілесні ушкодження. Правоохоронці, які приїхали на виклик, ніяких дій не проводили, почувши про "чарівну ксиву співробітника УМВС", завантажили Сергія в машину "швидкої допомоги" і забули про його існування.

"Протягом наступного дня ніхто не опитав ні Сергія, ні лікаря, поки батько Сергія особисто не написав заяву в Центральний РВВС Миколаєва. Але співробітники Центрального РВВС досі всіляко намагаються відтягнути час, захистити свого від неприємностей. Не відкрито кримінальну справу, спливають якісь казкові факти, батькові Сергія "м'яко натякають", що справа може прийняти несподіваний поворот. Мало того, що у Сергія множинні переломи носа, всіх пазух носа і верхньої щелепи зліва і справа, гематоми і синці, його взагалі важко впізнати, йому зроблять операцію в щелепно-лицевій хірургії (і, можливо, не одну)", - ідеться в повідомленні у соцмережі.

Друзі Сергія також попросили вийти на зв'язок дівчину, котра кликала на допомогу і якій хотів допомогти Сергій.

В міліції Миколаєва на разі не коментують інформацію щодо інциденту.
http://tsn.ua/ukrayina/u-mikolayevi-...-divchinu.html