+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 13
    Администратор
    Информация

Информационный запрос по ролику на TouTube

Я вот накалякал запросик, это черновик, всё позже станет на украинском языке, прошу Вас под шлифовать общую концепцию запроса.
    Позже в шапке останется окончательный вариант запроса чтоб другие могли пользоваться им как рыбой...

До УДАІ ГУ МВС України в м. Дніпропетровськ
    49600 м. Дніпропетровськ, вул. Ширшова, 9
    Вася Васявич Васюков
    м. Дніпропетровськ вул. Васюкова 100\100

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ
    Переглядаючи ролики на відео сервісі YouTube я побачив одне відео де працівники ДАІ стояли з порушенням ПДР України (а точніше п.15.9) в м.Дніпропетровськ за адресою пл.Ніколая Островського 5. Це був патрульний автомобіль з д \ н 1945. Але що мене обурило найбільше, так це те як спілкувалися інспектора ДАІ з громадянином України, а точніше той факт що один з інспекторів назвав його «Повним нулем». При цьому вони зверталися до нього на «ти» що прямо заборонено п.18.7 інструкції № 111 від 27.03.2009, цитую –
    «18.7. У взаємовідносинах з учасниками дорожнього руху забороняється:
    звертатися до учасників дорожнього руху на "ти";
    використовувати погрозливі чи ображаючі жести;
    допускати при спілкуванні зневажливий тон, грубість, неввічливе викладення зауважень, вирази або репліки, які ображають людську гідність, погрози; »

Тим самим інспектор порушив не тільки свою посадову інструкцію а також закон України про міліцію який він зобов'язаний виконувати, а саме п.2 ст.5 –« Міліція поважає гідність особи і виявляє до неї гуманне
    ставлення…».

Викликає законне обурення той факт що він порушив Конституцію України а саме ст.28 –« Стаття 28. Кожен має право на повагу до його гідності».

Мене, також громадянина України, дуже лякає факт порушення одним інспектором такої кількості законів і нормативних актів, тому я прошу Вас відповісти на мої запитання які наведені нижче.

Залишаю за собою право використовувати Вашу відповідь для надання до прокуратури та подальшого розгляду з цього питання.

Відповідно до ст. 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

Згідно ст. 32 Закону України «Про інформацію» під запитом щодо надання письмової або усної інформації у цьому Законі розуміється звернення з вимогою надати письмову або усну інформацію про діяльність органів законодавчої, виконавчої та судової влади України, їх посадових осіб з окремих питань.

Стаття 10 Закону України «Про інформацію» зазначає, що право на інформацію забезпечується зокрема: обов'язком органів державної влади, а також органів місцевого і регіонального самоврядування інформувати про свою діяльність та прийняті рішення;

Керуючись ст. 9, 10, 32, 33 Закону України «Про інформацію» прошу письмово надати відповідь на такі питання:

1. Чи бачили Ви це відео раніше?
    2.Чи порушив працівник міліції Конституцию Украины а також ЗУ про Міліцію ст.5 назвавши гражданина «полный ноль»?
    3.Чи був складений протокол за порушення ПДР України на водія автомобіля д\н 1945?
    4.Чи був покараний інспектор за порушення Конституції і законів України?

Прошу дати відповіді згідно номерів моїх запитань та у строк передбачений законодавством.

Додатки:
    Диск з відеозаписом спілкування с iнпектором ДАI. (1 шт.)

___.___.2011 (Пiдпис)
    Шануймося, браття, бо ми того варті !!!

Информация
    То не важно ))))
    Важно содержание, не сильно пафосно?
    bazar76, не пафосно, а очень ГРАМОТНО и ТОЛКОВО, а главное - ПРАВОМЕРНО ! Ты Хорошо написал.
    Думай глобально - действуй локально !

Информация

Цитата

Сообщение от bazar76 Посмотреть сообщение
    Но что меня возмутило больше всего,
    Вызывает законное вомущение тот факт....(далее по тексту)

Информация

Цитата

Сообщение от bazar76 Посмотреть сообщение
    1.Чому працівник міліції звертався до гражданiна Украины на «ти»?
    2.Чи порушив працівник міліції Конституцию Украины а також ЗУ про Міліцію ст.5 назвавши гражданина «полный ноль»?
    3.Був ли складеный протокол за порушення ПДР Укрины на водителя автомобиля д\н 1945?
    4.Чи був покаранный инспектор за нарушение Конституции и законов Украины?

Прошу дати відповіді згідно номерів моїх запитань та у строк передбачений законодавством.

...
    Подсмотрено с аналогичных заявлений:

1. Прошу организовать полную проверку изложенных в заявлении фактов.
    2. Привлечь виновных к предусмотренной законодательством ответственности.
    3. Письменно предоставить полный и обоснованный ответ о результатах рассмотрения данного заявления и принятых мерах.
    "Один - за всех, и все - за одного" (с)

Информация

Цитата

Сообщение от Maksi Посмотреть сообщение
    ширшова 9 - это угловой жилой дом....
    Я не против, но у них на сайте в адресе именно Ширшова 9 и + всё что я писал им до них доходило...

Администратор
    Информация
    Значит так, пишу пост и чищу завтра тему.... они находятся по адресу Ширшова 9, утверждаю это потому что есть ответ на инфозапрос и он мне пришел именно с Ширшова 9.

Администратор
    Информация
    Почистил тему и выложил окончательную версию запроса.
    Пользуйтесь.

Администратор
    Информация
    Сегодня меня разбудил звонок из ГАИ, просили приехать поговорить....
    Немного поговарив я сказал что к ним не приеду и пусть пишут мне ответ письменно..., они согласились..
    И кстате сказали что мыж разобрались по этому вопросу, я- "со мной разобрались?" .. ну тех инспекторов уже наказали... я-"Вот и чудненько, это и напишите мне в ответе". ))))

Информация
    а ты отправлял от своего имени по этому нарушению помимо Димы?

Администратор
    Информация

Цитата

Сообщение от Maksi Посмотреть сообщение
    а ты отправлял от своего имени по этому нарушению помимо Димы?
    Да, но только я отправлял после того как Диме на словах сказали что его накажут.. и попросили забрать заяву... он забрал.
    А моим уже запросом мы хотим увидеть письменное подтвердение того что его всётаки наказали.

+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Ваши права