+ Ответить в теме
Страница 2 из 4 ПерваяПервая 1 2 3 4 ПоследняяПоследняя
Показано с 11 по 20 из 35

Тема: Самаровка

  1. #11

    Аватар для vbratok
    Информация
    Ну вот я это и имею ввиду: огласка + официальные бумажки = нужный нам результат.

  2. #12

    Аватар для Людмила
    Информация
    вы фото дороги получили? а что теперь с ними делать?

  3. #13

    Аватар для Maksi
    Информация
    получил. отпишусь

  4. #14

    Аватар для Maksi
    Информация

    Самаровка



    ---------- Сообщение добавлено в 13:07 ---------- Предыдущее сообщение размещено в 12:53 ----------

    Начальникові УДАI ГУМВС України
    в Дніпропетровській області
    Вовчуку М.В.
    Україна, 49000,
    м. Дніпропетровськ, вул. Ширшова, 9

    Поїздник В`ячеслав Геннадiйович
    пр.им.Газеты «Правда» буд.**** кв.*****
    (ві д імені інтернет-проекту "zovzakona.org")

    ЗАЯВА

    Шановний Миколо Васильовичу!

    Повідомляю Вас, що на вулицях Кільченська, Верхня, Магдалинівська (Самарівка) утворилися численні вибоїни дорожнього покриття глибиною до 8 см, що суперечить вимогам ДСТУ 3587-97 «Безпека дорожнього руху. Автомобільні дороги, вулиці і залізничні переїзди. Вимоги до експлуатаційного стану», що призводить до ушкодження ходової частини автомобілів, які прямують по цiй дорозi, та може викликати виникнення дорожньо-транспортної пригоди.

    Вважаю, що необхідно проводити роботи із заміною асфальто-бетонного покриття, або при неможливості - ямковий ремонт на всій протяжності вулиць Верхня, Кільченська, Магдалинівська (Самарівка) Стан вулицi можливо побачити на фото у додатках.

    Також хочу звернути Вашу увагу на те, що численні порушення дорожнього покриття можна побачити і на інших вулицях нашого міста, при чому ремонт цих ям та вибоїн проводиться з порушеннями технологій ремонту.

    Згідно п. 12 ст. 10 "Закону про міліцію" на органи внутрішніх справ покладений обов'язок контролю над утриманням в належному технічному стані і чистоті доріг, а у статті 3 закону "Про дорожній рух" забезпечення безпеки дорожнього руху покладене на Державну автомобільну інспекцію

    Відповідно до п.10 «Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 30 березня 1994 р. N 198, контроль за дотриманням правил ремонту і утримання автомобільних доріг та вулиць здійснюється власниками дорожніх об'єктів або уповноваженими ними органами та Державтоінспекцією.

    Оскільки відповідно до ст. 140 КУпАП за порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху при утриманні автомобільних доріг і вулиць, залізничних переїздів, інших дорожніх споруд, невжиття заходів щодо своєчасної заборони або обмеження руху при виникненні умов, які загрожують безпеці руху, або неприйняття своєчасних заходів до відновлення безпечних умов для руху встановлено адміністративну відповідальність,керуючись ст. 222 КУпАП,

    ПРОШУ:
    1. Встановити посадову особу, відповідальну за утримання вказаної ділянки дороги;
    2. Відкрити провадження по справі про адміністративне правопорушення за статтею 140 КУпАП;
    3. Притягти винних у скоєнні правопорушення до відповідальності;
    4. Після розгляду справи видати розпорядження власнику дорожнього об’єкту про усунення вказаних пошкоджень дорожнього покриття;
    6. Про результати розгляду скарги повідомити мене за вище вказаною адресою .

    Додатки:
    Фото

    ОТПРАВЛЕНО

    Вот такую заяву отправьте от себя почтой. лучше заказным. Но можно и обычной.
    к заяве пару фоток самых самых

    мы от себя отправим также


    ---------- Сообщение добавлено в 13:07 ---------- Предыдущее сообщение размещено в 13:07 ----------

    только данные измените заявителя

  5. #15

    Аватар для vbratok
    Информация



    Цитата


    Сообщение от Maksi Посмотреть сообщение
    Но можно и обычной.
    Но лучше все же заказным. А то "потеряется", зуб даю!

  6. #16

    Аватар для Людмила
    Информация
    [/COLOR]только данные измените заявителя[/QUOTE]

    я составила от своего имени заяву на имя начальника обл ГАИ, завтра распечатаю фотки и отправлю заказным письмом. я так поняла, что мне еще надо составить такую же заяву в горсовет? или ждать пока вам ответят из горсовета на ваше письмо?

  7. #17

    Аватар для ROBOCOP
    Информация



    Цитата


    Сообщение от Maksi Посмотреть сообщение
    получил. отпишусь
    Макс, Выложи фотки в этой теме.
    Думай глобально - действуй локально !

  8. #18

    Аватар для Maksi
    Информация
    Цитата Сообщение от Людмила Посмотреть сообщение
    я так поняла, что мне еще надо составить такую же заяву в горсовет?
    будет не лишним. отправляйте от себя

  9. #19

    Аватар для ROBOCOP
    Информация
    У нас дача в Самаровке. Дорога там всегда очень хреновая. Потому на дачу к родителям ездим как можно реже.
    Самое смешное, что всю весну и всё лето там дорога убитая в хлам, а к концу лета (август) её приводят в более менее нормальное состояние (к концу дачного сезона). За зиму она снова убивается и опять всё по новой.

    Короче, смысл в том, что её нужно делать в МАЕ, а не августе
    Думай глобально - действуй локально !

  10. #20

    Аватар для Maksi
    Информация
    Самые кричащие







    ---------- Сообщение добавлено в 13:02 ---------- Предыдущее сообщение размещено в 13:01 ----------




    Цитата


    Сообщение от ROBOCOP Посмотреть сообщение
    там дорога убитая в хлам
    самое уникальное что там совсем рядом контора, которая и делает эту дорогу каждый год.. )))


 
+ Ответить в теме
Страница 2 из 4 ПерваяПервая 1 2 3 4 ПоследняяПоследняя

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
Вверх