+ Ответить в теме
Показано с 1 по 9 из 9
 1. #1

  Аватар для Хазяїн
  Информация

  Жалоба в прокуратуру по организации движения

  Прокуророві Дніпропетровської області
  Марчук Н.В.

  Іванова Івана Івановича
  що мешкає за адресою: 49000,
  м. Дніпропетровськ, вул. Леніна, 1
  (від імені громадського руху ЗОВ)

  ЗАЯВА.

  Шановна Наталіє Василівно!

  Громадський рух "ЗОВ" (інтернет сторінка "zovzakona.org") занепокоєний організацією дорожнього руху на дорогах міста Дніпропетровська й області. На нашому форумі є багато звернень громадян з проханням усунути ті чи інші недоліки в організації дорожнього руху, обговорюються пропозиції щодо покращення умов безпеки руху.
  Тому на головній сторінці сайту було розміщена та постійно оновлюється інформація для ДАІ та місцевої влади про недоліки в організації дорожнього руху (Додаток 1). Також мали місце неодноразові звернення до ДАІ області та міста, а також місцевої влади про необхідність усунення недоліків, коли розміщення знаків, розмітки, або їх розташування з порушенням норм створює реальну загрозу безпеці руху. Так, на багатьох перехрестях, навіть у центрі нашого міста, відсутні, або встановлені з порушенням знаки пріоритету, що може призвести до ДТП з тяжкими наслідками.
  На деяких перехрестях і ділянках міста наш громадський рух пропонував змінити організацію дорожнього руху, напрямок головної дороги, облаштувати односторонній рух та ін. з метою забезпечення безпечних та комфортних умов для всіх учасників дорожнього руху.
  ДАІ області та міста з розумінням ставиться до наших пропозицій, та в основному погоджується з ними, але місцева влада в багатьох випадках вважає нинішній стан справ нормальним, недоліки або не усуваються, або це робиться з несвоєчасно, часто відмовляючи організувати дорожній рух належним чином, навіть якщо ДАІ дала своє погодження і вважає це необхідним задля безпеки.
  Так, "ЗОВ" звернувся з пропозицією змінити напрямок головної дороги на перехресті пр. Петровського, вул. Орловської та вул. Бабушкіна (додаток 2). Наявний стан, коли невеличка вуличка Орловська є головною по відношенню до пр. Петровського є абсурдним, тим більш що цим маршрутом проходить міжнародна траса Е-50 (Париж-Армавір). Існуючий стан справ на цьому перехресті з обмеженою видимістю створює незручності великоваговому транзитному транспорту та автобусам, в результаті чого постійно створюються аварійні ситуації, псується дорожнє покриття та повітря. Схожа ситуація і на перехресті пр. Петровського з вул. Гомельською. Особливо актуально це, враховуючи наближення "Євро-2012", коли цією дорогою будуть їхати гості з Європи.
  ДАІ погодилась з необхідністю зміни організації дорожнього руху на першому перехресті і лише зауважила по другому, що зміни можуть утруднити рух трамваїв (додаток 3).
  Міська ж влада надала відповідь, що провела обстеження і організація дорожнього руху на їх думку є такою, що відповідає всім нормам (додаток 4). Але навіть якщо не змінювати напрямок головної дороги, як ми пропонували, а залишити невеличкі вулички головними по відношенню до Єврокоридору, все одно на обох перехрестях відсутні деякі знаки пріоритету і таблички до них (додаток 5). Тому водії транзитного транспорту на вказаних перехрестях не можуть об'єктивно визначити напрямок головної дороги, що може призвести до ДТП з тяжкими наслідками. Таке ДТП недавно відбулося, коли контейнеровоз зруйнував магазин "Лакомка". Якби він рухався без перешкод по головній дорозі, такого можливо й не було б.
  Також, з метою розвантаження центру міста, пропонувалося організувати односторонній рух по всій вул. Леніна (додаток 6), у тому числі на ділянці між вул.Щорса та Чкалова. Там зараз одна зі смуг призначена для зустрічного напрямку, хоча нею рідко хто рухається, так як звертають раніше на пров. Ушинського. При цьому пропонувалось влаштувати односторонній рух у зворотному напрямку по пров. Ушинського. ДАІ погодилась (додаток 7), що пропозиції громадськості відповідають існуючим стандартам, але міська влада відповіла відпискою, що вважають це робити недоцільним, без будь якого обґрунтування (додаток 8).
  Тому, в громадськості складається таке враження, що влада не бажає прислухатися до думки громади і виконувати належним чином свої обов'язки, відповідно до Закону "Про дорожній рух", в частині організації безпечних та комфортним умов для всіх учасників дорожнього руху.
  У відповідності до ст. 13 Закону України "Про дорожній рух" об'єднання громадян і громадяни мають сприяти державним органам у здійсненні заходів щодо безпеки дорожнього руху. Міністерства, інші центральні органи державної виконавчої влади та об'єднання зобов'язані враховувати пропозиції об'єднань громадян і громадян з питань безпеки дорожнього руху.
  Відповідно до ст. 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.
  На підставі Закону України "Про звернення громадян" та з метою створення безпечних і комфортних умов для учасників руху,-

  ПРОШУ:

  1. Зобов'язати органи місцевої влади та ДАІ вжити вичерпних заходів щодо належної організації дорожнього руху з урахуванням норм і стандартів.
  2. Надати відповідь у передбачений Законом термін.
  [/QUOTE]

  Додаток на ___арк.
  Последний раз редактировалось Хазяїн; 26.04.2012 в 06:08.
  It’s go time

 2. #2

  Аватар для Maksi
  Информация
  отлично. только ошибки чуток поправить

 3. #3
  Администратор
  Аватар для bazar76
  Информация
  А где Наталья Васильевна обитает?
  Всмысле адрес обл прокуратуры надо.. заяву я так понял им нужно завезти, да и в заяве их адрес указать нужно.
  Шануймося, браття, бо ми того варті !!!

 4. #4

  Аватар для Maksi
  Информация
  карла маркса 38

 5. #5
  Администратор
  Аватар для bazar76
  Информация
  Вот блин.. тока вспомнил про эту заяву. Но сразу возник вопрос, шо за 8 додатков? Мне их по форуму пособирать?
  И где мне взять Додаток 1? Сделать скриншот главной страницы? Или просто весь список распечатать?
  Шануймося, браття, бо ми того варті !!!

 6. #6

  Аватар для Хазяїн
  Информация  Цитата


  Сообщение от bazar76 Посмотреть сообщение
  Но сразу возник вопрос, шо за 8 додатков? Мне их по форуму пособирать?
  Так у тебя же копии должны были остаться и ответы.
  Цитата


  Сообщение от bazar76 Посмотреть сообщение
  И где мне взять Додаток 1? Сделать скриншот главной страницы? Или просто весь список распечатать?
  Как удобнее тебе.

  А вообще я её набирал как образец, но вижу, что она становится все актуальнее, учитывая инертность властей, а в некоторых случаях создается впечатление, что они делают все с точностью до наоборот.
  Хотя, честно говоря, сегодня удивился, увидев установленный взамен давно пропавшего вместе с опорой знак "Главная дорога" с табличкой на Западном, хотя в списке его и не было.
  Как-то забыл даже про его отсутствие.
  It’s go time

 7. #7

  Аватар для Хазяїн
  Информация  Цитата


  Сообщение от bazar76 Посмотреть сообщение
  Вот блин.. тока вспомнил про эту заяву.
  А мы её, кстати, отправляли или нет?
  It’s go time

 8. #8
  Администратор
  Аватар для bazar76
  Информация  Цитата


  Сообщение от Хазяїн Посмотреть сообщение
  А мы её, кстати, отправляли или нет?
  Мне конечно стыдно но вроде нет.(((
  Шануймося, браття, бо ми того варті !!!

 9. #9

  Аватар для Хазяїн
  Информация  Цитата


  Сообщение от bazar76 Посмотреть сообщение
  Мне конечно стыдно но вроде нет.(((
  Ничего, она становится все актуальнее.
  It’s go time


 
+ Ответить в теме

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
Вверх