+ Ответить в теме
Показано с 1 по 1 из 1
 1. #1

  Аватар для tuborg
  Информация

  Віктор Пшонка відзначив, що гірша ситуація - в Дніпропетровській областi

  Генеральний прокурор України Віктор Пшонка виступiл у п'ятницю, 20 квітня 2012 р під час брифінгу за підсумками перевірки двома робочими групами центральних апаратів МВС і ГПУ Запорізької області у Запоріжжі.
  Генпрокурор України Віктор Пшонка спільно з Міністром внутрішніх справ Віталієм Захарченком підвів підсумки перевірок в Запорізькій області двома робочими групами центральних апаратів МВС і ГПУ.
  Відповідне доручення під час відвідин нашої області в березні дав Президент України Віктор Янукович.
  Запорізька область займає друге місце в Україні за рівнем злочинності на 10 тисяч населення і 3 місце за кількостю злочинів з використанням вогнепальної зброї. Збільшилася тут і рецидивна злочинність — кожен другий розкритий злочин здійснений рецидивістами.
  Кожен сьомий злочин здійснений особами в стані алкогольного сп'яніння. Не дуже радує і сама розкриваність, яка на рівні 45%. Цього року в Запорізькій області залишаються нерозкритими кожне 5-е вбивство або нанесення тяжких тілесних ушкоджень і кожен 4-й розбійний напад.
  За 2011 рік залишаються нерозкритими 243 злочини, за 2012 — 46, а за всі останні роки таких накопичилося 117 тисяч, 60 тисяч з них — тяжкі злочини.

  При цьому Віктор Пшонка відзначив, що за цими показниками гірша ситуація - в Дніпропетровській і Херсонській областях.
  Проте Генпрокурор відзначив, що це не означає, що потрібно підвищувати розкриваність за всяку ціну, адже все повинно бути в рамках закону.

  http://photo.unian.net/ukr/themes/31512/

  Перед началом коллегии генеральный прокурор Украины Виктор Пшонка пообщался с представителями центральных и региональных СМИ. Так, на брифинге он сообщил, что по результатам проверки работы прокуратуры и милиции в области, которая проводилась по поручению Президента Украины, более 30 работников прокуратуры и милиции привлечены к дисциплинарной ответственности, некоторые из них освобождены от должностей.
  Последний раз редактировалось tuborg; 22.04.2012 в 19:33.


 
+ Ответить в теме

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
Вверх