+ Ответить в теме
Показано с 1 по 4 из 4
 1. #1
  Администратор
  Аватар для bazar76
  Информация

  ЛУК'ЯНІВКА. ТЮРМА №1 || Костянтин УСОВ

  Спеціальне розслідування Костянтина УСОВА «ЛУК'ЯНІВКА. ТЮРМА №1».

  Лук'янівська тюрма -- це місце попереднього ув'язнення. Перебування в її темних камерах -- не покарання, а запобіжний захід. Тобто, сюди можуть закрити будь-кого, хто опинився під підозрою, і в сучасній Україні для цього абсолютно не обов'язково бути справжнім злочинцем.

  Оскільки саме Київський СІЗО тримає в інформаційному просторі перше місце за кількістю повідомлень про звірства, про тортури, про нелюдські умови тримання та дивні смерті у тюремних камерах, оскільки саме туди влада Януковича запроторює своїх ворогів, півроку тому ми поставили перед собою надзавдання -- знайти спосіб показати людям справжню Лук'янівку. Справжню, а не ту, яку демонструють обраним ЗМІ.

  Ми почали будувати всередині в'язниці власну агентурну мережу. З тим, щоб через максимально короткий час мати своїх людей у кожному корпусі, на кожному поверсі СІЗО. Кожному з агентів ми передавали з волі мобільні телефони, оснащені відеокамерами. І по крихтах, по 10-15 секунд, упродовж шести місяців -- в'язні надсилали нам уривки свого життя.

  Последний раз редактировалось Maksi; 04.04.2012 в 09:38.
  Шануймося, браття, бо ми того варті !!!

 2. #2

  Аватар для Maksi
  Информация


  ---------- Сообщение добавлено в 13:23 ---------- Предыдущее сообщение размещено в 13:21 ----------  ---------- Сообщение добавлено в 13:50 ---------- Предыдущее сообщение размещено в 13:23 ----------


 3. #3

  Аватар для Maksi
  Информация
  Кожна секунда документального фільму "ЛУК'ЯНІВКА. ТЮРМА N1" – це правда.

  Підтверджено масовими інспекціями, обшуками і переповненими карцерами. Підтверджено масштабними звільненням офіцерів та відстороненням від посади в.о. начальника Лук'янівського СІЗО Євгена Домбровського. Підтверджено кримінальною справою за фактом службового недбальства з боку керівництва тюрми. Підтверджено всіма, хто в Лук'янівці сидів, а не був на екскурсії.

  Сьогоднішня заява голови Пенітенціарної служби України Олександра Лісіцкова – це плювок в обличчя всьому суспільству. Пане тюремник, як можна вірити Вашим словам, якщо вже давно не можна вірити Вашим діям? Ми ж прекрасно знаємо, яким маршрутом Ваші підлеглі за ручку водять по Лук'янівському СІЗО європейський гостей і представників міжнародних комісій. Знаємо, як колишній в.о. начальника тюрми Домбровський виставляв старших офіцерів в очеплення, немов рядових, аби унеможливити будь-які контакти представників цивілізованого світу з непідготовленими в'язнями. Знаємо, як по ночах Ваші підлеглі силою зганяють засуджених ремонтувати камери, куди приїжджають важливі делегації. Ми знаємо більше, ніж Ви можете припустити. Тому саме ВАША ДІЯЛЬНІСТЬ – СУЦІЛЬНИЙ ФОТОМОНТАЖ.

  А Ми – говоримо правду і щось реально для неї робимо. Ми – це тисячі людей з принципами та переконаннями. З нормальними поглядами на життя і мораль. З почуттям якоїсь відповідальності за місце, де разом живемо.

  Сьогодні у Верховній Раді, пане Лісіцков, Ви публічно визнали те, що є старою правдою, з якою особисто я все-таки не готовий миритись. Держава та її нинішня влада насправді плювати хотіла, які розслідування ми робимо, які факти ми встановлюємо, які речі ми вимагаємо змінити. Силовим структурам сучасної України в дійсності ВИГІДНО мати саме такі ізолятори, як Лук'янівка. Бо правоохоронні органи під керівництвом таких як Ви не тільки розганяють мітинги, не тільки б'ють жінок-журналістів, не тільки трясуть приватний бізнес, – вони ще й професійно торгують Свободою.

  Торгівля свободою – це хороший бізнес. І для того, аби він процвітав – тюрми повинні бути саме такими, як ми показали. Ви і такі як Ви, пане Лісіцков – не готові нічого змінювати. Ні в тюрмах, ні в державі.

  http://blogs.pravda.com.ua/authors/usov/4f8806635bd9b/

 4. #4

  Аватар для Maksi
  Информация
  Гучний резонанс в Україні та дуже скоро -- у Європі. Масштабні перевірки по усіх українських тюрмах. Порушена кримінальна справа по Київському СІЗО. І розгляд питання у Верховній Раді. Все це -- наслідки скандалу після оприлюднення в ефірі «Знаку Оклику» на ТВі спеціального розслідування нашого журналіста Костянтина Усова «Лук'янівка. Тюрма №1». Безпрецедентний розголос після розкриття шокуючої правди життя за тюремними ґратами у самому центрі Києва вже спричинив виділення урядом додаткового бюджетного фінансування на головну столичну тюрму. Я переконаний, що ми із фільмом потрапили в тему саме тому, що завдяки політиці влади в Україні тюрма поступово стає самодостатнім персонажем активного суспільно-політичного життя. Сьогодні тюрма, без сумніву, фактор публічної політики. Тюрма -- на перших шпальтах газет. Тюрма -- перша новина на ТБ. Одні тюрмою лякають. Інші тюрмою пишаються. Гасло нинішньої влади - сидітимуть усі! І першими -- політичні опоненти режиму, який будує з усієї країни одну велику «Лук'янівську тюрму».
  Костянтин Усов підсумував чого вдалося досягти за два тижні після оприлюднення свого безпрецедентного розслідування
 
+ Ответить в теме

Метки этой темы

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
Вверх