Конфлікт журналістів каналу ТВі та начальника Державної резиденції «Залісся» Віктора Камінецького набирає обертів.
Як відомо, чиновник накинувся із кулаками на знімальну групу «Знаку Оклику», яка вирішила поцікавитися у нього, чому не виконується Указ Президента про створення на території закритої урядової резиденції «Залісся» відкритого для громадян національного парку. І поки міліція та прокуратура Київської області проводять дослідчу перевірку інциденту, Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформації вирішив розглянути цю ситуацію на своєму засіданні. Наші журналісти вже отримали запрошення взяти у ньому участь від новообраного голови Комітету Юрія Стеця.
варто очікувати від нього і все таке.
Як стало відомо «Знаку Оклику», начальства резиденції «Залісся» порушує закони України далеко не вперше. До нашої програми звернувся чоловік, якого торік затримали у лісі на території резиденції, що давно мала би стати відкритим для усіх відвідувачів національним парком. Йому не тільки виписали штраф, а ще й конфіскували мотоцикл. Як з'ясувалося, протизаконно. Так згодом вирішив суд, куди звернувся потерпілий. І хоча чоловік домігся скасування штрафних санкцій і має на руках рішення про повернення конфіскованого транспортного засобу, виконувати судові вердикти начальство «Залісся» не поспішає.
«Знак Оклику» і надалі послідовно викриватиме зухвалих українських чиновників -- і маленьких, і великих -- які за давньою звичкою продовжують, ховаючись у тіні, робити свої негідні справи.