+ Ответить в теме
Показано с 1 по 5 из 5
 1. #1

  Аватар для Maksi
  Информация

  Наши деньги

  С одноимённого сайта буду постить гениальные растраты Днепропетровска и области.
  Область и город должна знать своих героев.

  27 лютого 2012

  Управління протокольних та масових заходів Дніпропетровської облдержадміністрації 17 лютого за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «ІД Подсолнух» на придбання друкарської продукції на суму 270 тис грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».
  Придбано почесні грамоти, вітальні листи, подарункові пакети, конверти, бейджі, тощо. Закупівля здійснена в рамках підготовки до святкування 80-річчя Дніпропетровської області. Раніше протокольне управління замовило медалі в тому числі з позолотою на 346 тис грн.


  ---------- Сообщение добавлено в 19:24 ---------- Предыдущее сообщение размещено в 19:23 ----------

  27 лютого 2012

  Миколаївська селищна рада Широківського району Дніпропетровської області 16 лютого уклало низку угод з ПП «Універсалгазбуд» на благоустрій водойм на загальну суму 11,34 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».
  Роботи, пов’язані з поліпшенням технічного стану та благоустрою водойм в с.Широка Дача на території Миколаївської селищної ради коштуватимуть 1,18 млн грн. Ще 7,89 млн грн. коштуватимуть роботи по водоймам в с. Розівка. Передбачено розробку грунту, укріплення берегів, зведення гребель з прокладенням бетонних труб.
  Поліпшення малопродуктивних земельних угідь на території Миколаївської селищної ради коштуватиме 2,27 млн грн. Роботи потрібно виконати до серпня 2012 року.
  До вересня 2011 року засновником ПП «Універсалгазбуд» був мешканець Кривого Рогу Микола Ярощук. Потім компанію було перереєстровано на британську фірму «Вестхолм К/С».

 2. #2

  Аватар для Maksi
  Информация
  Найдорожчі підручники по 647 гривень розробила мати Хорошковського?

  Підручник «Українська мова для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням польською мовою. Усний курс. 1 клас», друк якого Міносвіти замовило по 647 грн./екз, розроблено авторами Хорошковською О. Н. і Яновицька Н. І. Разом з тим, Ольга Назарівна Хорошковська є матір’ю першого віце-прем’єр-міністра Валерія Хорошковського.
  Доктор педагогічних наук, професор Ольга Хорошковська відома як завідувач лабораторією навчання української словесності у школах національних меншин України й діаспори Інституту педагогіки НАПН України.
  В переліку підручників, друк яких на 61 млн грн. замовило Міністерство освіти, підручники Хорошковської О.Н. за дороговизною займають 1-е (українська мова для шкіл з польською мовою викладання, 647 грн./екз), 3-є (українська мова для шкіл з молдавською мовою, 497 грн./екз) та 14-е місця (українська мова для шкіл з російською мовою, 23 грн./екз).
  Вартість друку цих підручників склала 1,43 млн грн. Авторські права на підручники, замовлені Міністерством освіти, належать їх авторам, які мали право самостійно обирати видавництва. Через це закупівля видавничих послуг здійснювалась за неконкурентною процедурою «в одного учасника».
  Підручник, розроблений Оленою Хорошковською, не є найдорожчим для Міносвіти. В 2011 році ДНУ «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» Міністерства освіти укладало угоди на друк підручників «Інтегрований курс польської та світової літератури для учнів 10 класу» по 1403,7 грн./екз. та «Польська мова для ЗНЗ з навчанням польською мовою. 11 клас» по 1168 грн/екз.


  ---------- Сообщение добавлено в 08:32 ---------- Предыдущее сообщение размещено в 08:31 ----------

  ДНУ «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» Міносвіти і науки, молоді та спорту України 19 березня уклало низку угод на друк підручників для 1 класу на загальну суму 61,13 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».
  Найдорожчими виявились підручники української мови для шкіл з навчанням польською мовою – 647 грн. за екземпляр. Іспанська мова для першокласників коштує 518 грн./екз, українська мова для шкіл з молдавською мовою – 497 грн./екз.
  Найдешевшим став підручник англійської мови для загальноосвітніх шкіл – 10,81 грн./екз. (весь перелік нижче).
  Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі «в одного учасника» через те, що автори підручників мають право самостійно визначати видавництво, яке буде здійснювати видання його твору. Підручники для державного замовлення було обрано Всеукраїнського конкурсу рукописів, за підсумками якого Колегія МОНмолодьспорту випустило рішення від 23.12.2011 № 5/8-19 з переліком підручників, яким було надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України».
  Підручник, розроблений матірю першого віце-прем’єр-міністра Оленою Хорошковською, не є найдорожчим для Міносвіти. В 2011 році ДНУ «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» Міністерства освіти укладало угоди на друк підручників «Інтегрований курс польської та світової літератури для учнів 10 класу» по 1403,7 грн./екз. та «Польська мова для ЗНЗ з навчанням польською мовою», 11 клас по 1168 грн/екз.
  Нагадаємо, наприкінці 2011 року Рахункова палата оприлюднила дані аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених у 2010-2011 роках на друк підручників Міністерству освіти. Як повідомив “Тиждень”, за два роки Міносвіти неефективно використало 6,9 млн. грн, оскільки видавництва, які виготовляли підручники, закуповували папір за цінами, вищими за ринкові на 30%-40%.
  Окрім того, у відомстві наголошують на непрозорості тендеру з надання поліграфічних послуг, коли переможець ТОВ “Побутелектротехніка” виявилося фактично посередником, а не виконавцем замовлення. «Міносвіти не перевірив виробничі потужності переможця тендерних процедур з надання поліграфічних послуг. Тому після випуску 10 найменувань підручників на рахунку підприємства залишилося від 66% до 84% отриманих коштів, що призвело до додаткових витрат з бюджету 5,9 млн. гривень», – ідеться в заяві.
  Непрозорою у відомстві вважають і процедуру конкурсного відбору підручників та ухвалення рішень про їх видання. «Випуск 24 підручників, які не подавалися на конкурсабо не стали в ньому переможцями, відбувся з порушенням чинного законодавства. На нього використано 30,9 млн. гривень. Водночас у 2010 році не видано 20 найменувань підручників-переможців і 50 – у 2011-му», повідомили в РП.
  У прес-службі Рахункової палати підкреслили, що якби гроші використовувалися ефективно, вдалося б виготовити на чверть більше книжок.

 3. #3

  Аватар для Maksi
  Информация
  Государственное предприятие Госуправления делами по обслуживанию официальных мероприятий "Гарант-сервис" заказало поставку пищевых продуктов на 9,16 миллионов гривен.
  Соответствующие соглашения были подписаны 15 марта за результатами тендера, сообщают "Наши деньги" со ссылкой на "Вестник государственных закупок".
  Продукты приобретены для столовых ГУД по ул. Банковая, 11 и ул. Шелковичная, 1.
  Приобретено рыбную продукцию, в том числе живых лобстеров по 340 грн./кг, осетровую икру по 900 грн. за 113-граммовую баночку, живых устриц, клыкача по 480 грн./кг, и др.
  Среди приобретенных вин шампанское "Вдова Клико" по 618 грн. за бутылку.
  Среди мясной продукции заказано баранье каре по 540 грн./кг., утиную печень по 465 грн./кг.
  Обычные продукты питания приобретено по ценам дешевле розничных сетей.
  Масло "Крестьянское" (72,5%) будет стоить 53 грн./кг, минеральная вода "Боржоми" в стеклянных бутылках - 8,81 грн./кг, живой карп - 30 грн./кг, коньяк "Закарпатский" - 59,5 грн. за бутылку.
  Как известно, ранее сообщалось, что обед в столовой Верховной Рады депутатам обходится в 20-25 гривен, что является чрезвычайно низкой ценой по сравнению с заведениями общественного питания в Киеве.

 4. #4
  Администратор
  Аватар для bazar76
  Информация
  Жесть.. лобстеров они хавают.... пи пи пи пи пи
  Шануймося, браття, бо ми того варті !!!

 5. #5

  Аватар для Maksi
  Информация
  Дніпропетровське міське комунальне підприємство «Управління по ремонту та експлуатації автошляхів» 3 квітня за результатами тендерів уклало низку угод на придбання товарів та послуг на загальну суму 42,02 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

  У ПрАТ «Мережа-сервіс» за 430 тис грн. придбано снігочисник ЗІЛ 131Н. Вантажівки такої марки випускались на московському заводі ім.Ліхачева з 1986 по 1994 рік. Потім виробництво продовжилось до 2002 року на Уральському автомоторному заводі. Потримані вантажівки ЗІЛ 131Н в Україні можна придбати до $10 тис, що вп'ятеро дешевше від отриманої на тендері ціни.

  У цієї ж компанії замовлено послуги автотранспорту та механізмів за 4,50 млн грн. Ще 2,89 млн грн. «Мережа-сервіс» отримає за сіль помолу №3 навалом по 361,5 грн./т, 572 тис грн. за пісок по 57,2 грн./т.

  У ТОВ «Техдорсервіс» за 33,63 млн грн. придбано асфальтобетон по 1345 грн./т.


 
+ Ответить в теме

Метки этой темы

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
Вверх