Апелляционная жалоба на ухвалу районного суда про "залишення позову без розгляду"

Скрытый текст

До
Апеляційного адміністративного суду м. Дніпропетровськ
пр.ім. газети „Правда”, 29 м.Дніпропетровськ, 49083

Через
Бабушкінській районний суд м.Дніпропетровська
пр.Карла Маркса, 57, м.Дніпропетровськ, 49000
суддя Решетнік М.О.

(ваші дані)

Особи, які беруть участь у справі

Позивач
(ваші дані)

Відповідач

УДАI ГУМВС України у м. Дніпропетровськ
м. Дніпропетровськ, вул. Троїцька 2-а, 49070
056 745-23-17

АПЕЛЯЦІЙНА СКАРГА
на рішення Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровськ.

Оскаржується ухвала Бабушкінського районного суду від 04 січня 2012 року у справі ******* за позовом **********(ваші дані) до інспектора **********(дані даїшника) про визнання протиправною та скасування винесеної останнім постанови по справі про адміністративне правопорушення.

Зазначеною ухвалою позов залишений без розгляду на підставі ст. 100 КАС України у зв’язку з пропуском встановленного законом терміну для оскарження постанови інспектора ДАІ від 06.11.2011.

Вважаю, що ухвала суду підлягає скасуванню з наступних причин.

06.11.2011 інспектором ДАІ (дані даїшника) на мене було накладено постанову про адміністративне правопорушення (номер постанови). 15.11.2011 року я подав позов до Красногвардійського районного суду з метою оскарження даної постанови. Але 09.12.2011 я отримав листа з Красногвардійського суду, де містилась ухвала суду про те, що на підставі ст.19, 108 КАС України мій позов повернули мені для подання до належного суду.
Вважаю це рішення неправомірним, адже частина 2 статті 19 КАС України прямо передбачає можливість оскарження дій суб'єктів владних повноважень до адміністративниго суду за місцем знаходження позивача.
У зв'язку з постійним місцем мешкання за адресою місця прописки моєї дружини, повідомляю, що адресою мого знаходження слід вважати – (адеса проживання) Це. підтверджується свідоцтвом про брак та прописки дружини(копії документів в додатках)

14.12.11 року до Бабушкінського районного суду(за місцем знаходження відповідача) я подав клопотання про поновлення звернення до суду за адміністративним позовом про визнання протиправною та скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності серія АЕ1 №404603 від 6 листопада 2011 року разом з позовною заявою для розгляду справи за місцем знаходження відповідача.
16.02.2012 року я отримав ухвалу судді Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровськ від 04.01.2012 року, якою мій позов залишили без розгляду на підставі ст. 100 КАС України у зв’язку з пропуском встановленного законом терміну для оскарження постанови інспектора ДАІ від 06.11.2011.
Прошу звернути увагу суду на текст ухвали Бабушкінського районного суду, особливо в абзаці, де були вираховані пропущені мною строки для оскарження постанови. Неможливо зрозуміти чим керувався суддя М.О. Решетнік, коли вказував пропущені строки оскарження, адже в тексті міститься наступна інформація „після отримання ним повернутого позову – 09.11.2011 р і до подачі даного позову – 14.12.2011, іще 5 днів” та не зрозуміло як був вирахований строк на оскарження даної постанови про адміністративне правопорушення.

Враховуючи все вищевикладене, керуючись ст.ст.185-187, 199, 204, 205 Кодексу адміністративного судочинства України,

ПРОШУ:

1. Скасувати ухвалу Бабушкінського районного суду від 21 ******* у справі №******, як таку що перешкоджає подальшому провадженню у справі, і направити справу для продовження розгляду.
2. Розглянути справу за моєї відсутності.

Додатки
1. Квітанція про сплату судового збору
2. Копії ковертів, якими надсилалися ухвали районних судів
3. Копії апеляційної скарги та доданих матеріалів у відповідності до кількості відповідачів у справі.
4. Копії необхідних документів для підтвердження місця знаходження позивача

начало тут - http://zovzakona.org/showthread.php?...4830#post24830