+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 15

Информация

Обращение Ивано-Франковских работников ГАИ

Дозвольте до Вас звернутись, тому що в Івано-Франківську немає до кого звернутись. Ми група нач. ВДАІ та працівники ДПС хочемо просити Вас про допомогу. Ми не підлі,ніколи нікого не продавали, але це вже край, що твориться в нашій області. Начальник УДАІ УМВС Зінченко В.М. та заступник начальника УМВС Фелик витворяють таке, що нам вже треба брат кредит в банку, щоб задовольнити їхні забаганки.

Ми вже звертались до пана Могильова та начальника Внутрішньої безпеки, та мабуть запізно або ж нашу скаргу ніхто й не розглядав.

Повірте ми просто вимушені звертатись анонімно, бо всіх по виганяють. Як можна працювати для людей, для водіїв, боротись з ДТП, коли всіх нас виганяють на дорогу щоби заробляти гроші, оскільки існує щотижнева звітність по грошах: відділення ДАІ в районах залежно від кількості працівників зобов’язані здати від 3 до 8 тисяч гривень; стройові підрозділи ДПС в тиждень по 2 тисячі $.

Скажіть , будь-ласка, пане міністр, як же ж нам вижити? Ми на дорозі як рекетири. Як тільки Ви приступили до виконання обов’язків, пан Зінченко зібрав весь особовий склад і повідомив, що Вас добре знає і все буде добре, буде працювати доки захоче і відразу поїхав відпочивати з своїм сімейством в Ізраїль. Для цього ми зібрали 10 тисяч $.

А літом була поїздка в Грецію. Як тільки приїхав з Ізраілю то зібрав з нас 150 тисяч $ ніби для вас. Ми цьому не віримо, тому його добре знаємо, але хтось його тримає. Мало того, він все будує для себе. Одну дачу побудував, поруч будує іншу , нібито братові. Другий особняк будує в м. Яремчі, ще один в м.Чернівцях, а крім того є ще й квартира в м. Івано-Франківську.

Так в нього ж 4 дітей, тому йому все потрібно. А всі будматеріали та автотранспорт ми оплачуємо самі. За наші ж гроші купив 2 автомобілі (Мітцубіші та Фольксваген - загальною вартістю 130 тисяч$). Заступник начальника УМВС всіх «пресує» і звільняє з роботи,а Зінченко на другий ден (за викуп) поновляє на службі.

Наш начальник УДАІ Зінченко може робити все що захоче: заступник начальника УМВС Фелик В.І. – його товариш, заступник начальника УМВС Кизимишин М.Й. – його кум, начальник УМВС в області пан Варцаба В.М. – кум. Тоді скажіть будь-ласка, що робити нам ? Наші сім’ї скоро виженуть нас з дому, люди плюють нам в спину, звідки візьметься довіра – кругом тільки прес та гроші.

Якщо можете т. Міністр то допоможіть з цим паном Зінченком щось зробити, тому що скоро буде біда. Ми на вас надіємось і віримо Вам, тому що читали ваше звернення в пресі. Адже скоро вибори і ми справді хочемо вірити в теперішню владу. Але тільки не вірте місцевим контролюючим органам.

З повагою колектив УДАІ в Івано-франківській області.

P.S. Якщо не вірите нам, заїдьте в будь-яке відділення ДАІ , Вам любий інспектор скаже це саме.

Наперед вдячні за підтримку.

Размещено в блоге министра МВД и на сайте Дорожный контроль

Администратор
    Информация
    Какбы красиво не было написано мало верится.
    Не нравится прес и зарплата в 1500 гр? Иди на другую работу, делов то, наверно экипаж зарабатывает 5000 гр за начь, а командир хочет 3000, вот бедные инспектора и бунуют, думая что его снимут и им будут оставаться все 5000. Ага, счаз.
    Да и на анонимов всяких обращать внимание не принято, мож это кто из нарушителей написал чтоб начальнику ГАИ насолить ,вобщем письмо не о чём.
    Помните одного ГАИшника как он на камеру выступал? Ото мужик, не побоялся всё рассказать, а эти думают на крысу подсидеть начальника. ))
    Шануймося, браття, бо ми того варті !!!

Информация
    я воздержусь от комментариев. всякое может быть.

Информация
    Если кто-то лично озвучит это всё журналистам не закрывая лицо, то на утро его найдут с батареей на спине в какой-нибудь речке,а заключение будет,что умер от аппендицита.

Информация

Цитата

Сообщение от bazar76 Посмотреть сообщение
    Не нравится прес и зарплата в 1500 гр? Иди на другую работу, делов то, наверно экипаж зарабатывает 5000 гр за начь, а командир хочет 3000, вот бедные инспектора и бунуют, думая что его снимут и им будут оставаться все 5000. Ага, счаз.
    А кому до пенсии пару лет осталось? Хотя в милиции тоже много служб, где есть вакансии и денег давать не надо. Кстати, многие сейчас так и поступают, переводятся из ГАИ в другие службы, чтоб до пенсии доработать без приключений типа отнимать и делить нужно, но попадешься уволят.
    It’s go time

Информация
    Шановний Віталій Юрієвич!
    Звертаємося до Вас з надією що все таки справедливість і порядок запанує на дорогах та вулицях Дніпропетровщини, Ви можете подумати що це чергова скарга на ваших підлеглих, але це не так, це крик душі і не тільки одного мене а і всіх співробітників Дніпродзержинського відділу ДАІ.
    Тому що набридло уже терпіти, дуже доречне таке слово «беспредєл», особливо надихнуло на написання цієї скарги прочитана скарга інспекторів Дніпропетровського обласного управління ДАІ від 26.01.12 за надією що ви як нова людина в міністерстві зможете викорінити корупцію в керівних ешелонах ДАІ, що прийде кінець таким горе керівникам – хапугам. Тому що є очевидними що корупція на дорогах прямо залежить від вимог керівництва в так званих планах по здачі грошей.
    Уже два роки як Дніпродзержинським відділом ДАІ керує підполковник міліції Сідак В.І. Після його призначення все різко змінилося, підрозділ ДАІ більше не займається безпекою дорожнього руху, а займається тільки матеріальним забезпеченням керівника ДАІ. До того ж дружний колектив підрозділу став роздрібнений.
    Усім цим заправляє ( по вказівці Сідака В.І.) новоспечений командир взводу, капітан міліції Пушко Є.О. Він у Сєдака бухгалтер, особистий водій, секретар і також інформатор. Тільки він в будь-який час може зайти без запрошення до кабінету начальника ДАІ. Також вони у двох вирішували кому і скільки потрібно було заплатити щоб залишитися працювати, після вересневої переатестації. І вирішили, суми стартували від 2000 доларів, в залежності від посади. Після названої переатестації капітан міліції Пушко Є.О. став командиром взводу, не без допомоги начальника ДАІ. Така посада була вдячністю того що Пушко Є.О. два роки, кожний день приносив йому гроші від 400 грн. і вище з кожної зміни, без яких начальник ДАІ не їхав додому.
    За ці два роки була ще одна скарга на начальника ДАІ, але всі вони вирішувалися формально, того як начальник ДАІ Дніпропетровської області полковник Вовчук М.В, є кумом підполковника Сідака В.І. ну а начальника ДАІ «кришує» сам пан генерал Лазарєв А.А., який є кумом Вовчука М.В.
    Тому недивно що всі ці скарги практично не розглядалися ні контролюючими підрозділами ДАІ, інспекціями з особового складу, а також підрозділам внутрішньої безпеки. Так у нас проводилися анкетування де нам потрібно було власноручно писати що побори Сідака в підрозділі присутні чи відсутні. Потім збирали анкетування, так зване «анонімне» разом зі службовими конспектами і звіряли почерки інспекторів. Хто ж після такого анкетування напише правду в анкеті, безробітним завтра ніхто не хоче бути.
    Неоднозначні відгуки простих громадян які мешкають в м. Дніпродзержинську як капітан міліції Пушко Є.О. займається «здирництвом» серед водіїв, особливо серед окремих категорій таких як таксисти та водії маршрутних таксі. Щоб ті могли спокійно працювати по місту, ясна річ хто не платить у того проблеми з ДАІ . Усім відомо про дружбу та взаємовиручку таксистів а в нашому місті уже назрівала ситуація конфлікту ДАІ і таксистів, багато знайомих користуються послугами таксі а таксисти не приховували що як що « если этот командир козлов не успокоится, будем жечь машины », також написи фарбою на мостовому переходи « жги гаи», то може варто провести паралель зі спаленим в січні цього року патрульним автомобілем та керівництвом ДАІ міста»? До речі єдиний випадок в нашій державі.
    Та що там таксисти якщо навіть з підлеглих Пушко Є.О. вимагає по закінченню зміни, крім плану по порушенням, ще й план по здачі грошей в розмірі 50 грн. з інспектора. Це щоб спокійно здати зміну і не йти «на дороботку». Також в Пушко Є.О існує такса за вихідний день – 100грн.,а щоб піти у відпустку – 500грн. Особливих доказів того що існують побори з інспекторів не потрібні, треба просто зайти в кабінет командира взводу і відразу виникає думка що зайшов в кабінет не до державного службовця, а до арабського шейха, і все це «на зарплату капітана міліції».
    Враховуючи вище наведені факти вважаємо доцільним і надіємося на належну перевірку діяльності вказаних посадових осіб ДАІ і доцільності їх перебування на даних посадах і взагалі в органах внутрішніх справ.
    З повагою особовий склад відділу ДАІ м. Дніпродзержинська.
    З певних причин, не називаємо своїх прізвищ але все таки надіємося що як говорив Великий Кобзар « і буде правда на землі».

Памятник Т.Г. Шевченко м.Дніпродзержинськ.
    03 02 2012, 12:45

источник http://blogs.ukrinform.gov.ua/blog/vita ... achi-blogu

Администратор
    Информация

Цитата

Сообщение от Maksi Посмотреть сообщение
    Памятник Т.Г. Шевченко м.Дніпродзержинськ.

Информация
    Цепная реакция пошла! "Революция неизбежна..." (с)

Информация
    очередное

"С приходом руководителя ГАИ Киева полковника милиции Куринного Анатолия Владимировича положение в коллективе стало крайне критическим. Анатолий Владимирович за полтора года за средства собирающий из руководителей отделов ВРЕР, отделов ГАИ и отделов УГАИ купил себе две квартиры в Киеве. Одна находится в элитном районе напротив УГАИ по ул. Богдана Хмельницкого, вторая квартира находится в Дарницком районе", - говорится в письме.

"Ремонты в квартирах сделаны за счет взяток, что требует от работников ГАИ. Основного помощника по сбору средств от работников ВРЕР Анатолий Владимирович привез с собой из Донецка.Николаев В.С. (помощник Куринного А.В.) организовал работу ВРЕР так, чтобы каждую пятницу ему начальники ВРЕР сдавали по $2 тысячи. Продажа номерных знаков на автомобиле "крутых" производится только по указанию Николаева В.С. за отдельные суммы от $200 до $1 тысячи. Номерные знаки, в том числе и бывшие в употреблении, также продаются с согласия Николаева В.С. Последний пример такие государственные номере знаки серии 0500-0099 ВР, 0600-0099 ВР были проданы через Николаева В.С. каждый номерной знак стоил от $1 тысячи до $2 тысяч за пару"

В обращении также отмечается, все должности при реорганизации ВРЕР были проданы Куренным при обычном специалиста принимал $5 тысяч, за начальника ВРЕР $30 тысяч.

Работники ГАИ отмечают, что бензин автохозяйства Куринной забирает для своего автомобиля и делится со своими помощниками. Инспекторы ГАИ всех подразделений выезжают на службу без бензина и первое, что они должны сделать - заправить служебное авто за свой счет, говорится в письме.

"Просим Вас, Виталий Юрьевич (Захарченко - ред.) направить Куринного А.В. для проверки нервного состояния на ПФЛ. Куринной А.В. на совещаниях с личным составом грубо разговаривает, истерически кричит и постоянно применяет ненормативную лексику. Куринный А.В. также принимает взятки радиоаппаратурой (телефонами), компьютерами, продуктами употребления. Можем привести еще сотую негативных примеров по отношению к горе руководителя Куринного А.В. Просим Вас незамедлительно принять меры", - с такими словами сотрудники ГАИ обращаются к министру внутренних дел Украины Виталию Захарченко.
    а потом на сайте дорожного контроля следующее

Міністру Внутрішніх Справ України Захарченко Віталію Юрійовичу

Доброго дня, шановний Віталій Юрійович. Моє ім’я Андрій, я пишу Вам вдруге, тому що мені дуже соромно за мого першого листа. Хоча не я його автор, я всього навсього технічний виконавець.

У мене є подруга, однокласниця, Наталія Щербатюк, вона працює у ВРЕР на вулиці Туполєва. Так як я програміст, вона звернулась до мене на прохання свого шефа («Дуже потрібно, не безкоштовно»), за допомогою написання анонімки на керівництво, і ми до мовились про зустріч. 26.01.12 р. о 18.30 я зустрівся з Наталею та її шефом Володимиром, в ресторані «Влада», за адресою просп. Гонгадзе, 5.

Вона мені представила свого шефа і він запросив мене на розмову у його автомобіль, машина джип темно-сірого кольору марки «сузукі», з номерами АА 5557 ОМ. В авто Володимир, роздратовано говорив про полковника міліції Курінного Анатолія Володимировича та його помічника Ніколаєва В.С., неодноразово повторюючи: «Я все одно приберу цього …», явно будучи ображеним і на перший погляд не в собі.

Трохи заспокоївшись, він почав начитувати мені під запис, як мені здалося, щойно вигадані факти, про хабарі та «круті» номерні знаки. Про бензин я пропонував зовсім не писати, та він наполягав: «нехай буде», - «маячня, якась». Все записавши, я запитав від чийого імені писати, Володимир (прізвище, я так і не дізнався) дав мені 300 доларів, сказав все оформити та відправити з електронної адреси, від імені співробітників ДАІ, м. Києва, на ім`я Міністра Внутрішніх Справ України, СБУ, Верховну Раду та Прокуратуру.

Я оформив листа, відкрив електронну адресу rabotnikidai@mail.ru і відправив листа 02.02.12 р.Чому я пишу цього листа, тому що осмисливши нашу з Володимиром розмову зрозумів, що все що було написано в першому листі, неправда, звичайна обізленість і «вилив жовчі» на керівництво, оскільки він, людина, яка працює в структурі ДАІ, повинен відкрито говорити про факти порушення в керівному складі, якщо такі факти є, а не прикриватися за анонімними працівниками ДАІ.

Я хотів заробити гроші. Прошу у Вас вибачення.

Администратор
    Информация
    Да уж.... О чём я и писал, нельзя верить всему что написано, если кто и хочет чтото сказать, пусть говорит открыто на камеру как это раз сделал один из работников гаи, правда видео то я найти не смог что тут всем показать.

+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Ваши права