+ Ответить в теме
Показано с 1 по 1 из 1
 1. #1

  Аватар для tuborg
  Информация

  Повідомлення про оприлюднення проекту наказу МВС

  Повідомлення про оприлюднення проекту наказу МВС „Про затвердження Положення про порядок присвоєння і нанесення спеціальних індивідуальних ідентифікаційних номерів транспортних засобів”

  Управлінням Державтоінспекції МВС України оприлюднюється проекту наказу МВС „Про затвердження Положення про порядок присвоєння і нанесення спеціальних індивідуальних ідентифікаційних номерівтранспортних засобів”
  Відповідно до вимог пункту 15 Порядку, на самостійно сконструйовані транспортні засоби та на зареєстровані в підрозділах Державтоінспекції транспортні засоби із знищеними ідентифікаційними номерами їх складових частин (кузова, шасі, рами, двигуна) або на транспортні засоби, ідентифікаційні номери складових частин яких пошкоджені під впливом корозії, знищені (пошкоджені) чи підроблені внаслідок незаконного заволодіння або в разі, коли проведена заміна таких складових частин після дорожньо-транспортної пригоди, наносяться спеціальні індивідуальні номери чи здійснюється дублювання первинних ідентифікаційних номерів складових частин (у разі встановлення відповідності ідентифікаційного номера таким засобам) згідно з вимогами міжнародних і державних стандартів.
  Порядок здійснення дублювання первинних ідентифікаційних номерів складових частин визначено Інструкцією про порядок здійснення підрозділами Державтоінспекції МВС державної реєстрації, перереєстрації та обліку транспортних засобів, оформлення і видачі реєстраційних документів, номерних знаків на них, затвердженою наказом МВС України від 11.08.2010 № 379, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27.01.2011 за № 123/18861.
  Поряд з тим до цього часу не визначена послідовність дій працівників Державтоінспекції, пов’язаних із порядком присвоєння і нанесення спеціальних індивідуальних ідентифікаційних номерівтранспортних засобів.
  З метою врегулювання зазначених питань, а також реалізації вимог Закону України „Про дорожній рух” та Порядку підготовлено проект наказу МВС України „Про затвердження Положення про порядок присвоєння і нанесення спеціальних індивідуальних ідентифікаційних номерівтранспортних засобів”.
  Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються Управлінням Державтоінспекції МВС України до 28 грудня 2011 року (вул. Лук'янівська, 62, м. Київ, 04171), e-mail: erm@sai.mia.gov.ua, omo@sai.mia.gov.ua

  ПыСы: Вот еще одна очередная кормушка для гайцов. Если вам гаец скажет, что у вас поржавел номер кузова и не отличить, скажет 3 от 8, то пожалте за денюжку на нанесення спеціальних індивідуальних ідентифікаційних номерів.
  От це - не нытьём, так катаньем! О, сколько нам открытий чудных готовит просвещенный ум....
  Инфа: http://www.sai.gov.ua/ua/actual/law/23.htm
  Последний раз редактировалось tuborg; 24.12.2011 в 19:59.


 
+ Ответить в теме

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
Вверх