+ Ответить в теме
Показано с 1 по 10 из 10

Информация

Smile Постанова из прошлого

Я, ********** *******, 15.09.2011р рухався за кермом автомобіля по вулиці Перемоги у м. Дніпропетровську. На перехресті з вулецею Героїв Сталінграду здійснив поворот праворуч у праву смугу дороги. В цей момент пішоход закінчив переходити ліву смугу вул. Героїв Сталінграду та вийшов на трамвайну смугу. Оскільки мій автомобіль та пішохід у цей момент знаходились в одній площині, та враховуючи достатню відстань між ними, я відповідно до Правил дорожнього руху /надалі – ПДР/ продовжив рух не створюючи перешкод пішоходу.
    Через близько 60 метрів мене зупинив інспектор ДПС батальйону ДПС м. Дніпропетровська прапорщик міліції Ромашко Сергій Антонович /надалі – Відповідач/ та зазначив, що я начебто порушив Правила дорожнього руху, не надавши перевагу у русі пішоходу та запропонував мені перейти до автомобіля ДАІ для складання протоколу про адміністративне правопорушення. У відповідь на це я звернув увагу Відповідача на обставини, зазначені вище та оскільки запропонував запросити пішохода у якості свідка. Незважаючи на це, Відповідач наполягав на складанні протоколу та відмовився запросити пішохода у якості свідка зазначивши що свідок його напарник. Зазначаю, що напарник знаходився в автомобілі ДПС і не міг бачити мого порушення оскільки займався оформленням іншого порушення ПДД.
    На моє прохання роз’яснити мені права та обов’язки, передбачені ст. 63 Конституції України та ст. 268 Кодексу України про адміністративні правопорушення /надалі – КУпАП/ (передбачено Протоколом), Відповідач зазначив мені лише про обов’язок підписати Протокол. Я відмовився підписувати протокол, у відповідь на це Відповідач відмовився надати мені копію протоколу чим порушив 254 статтю адміністкодексу. Після цього Відповідач запросив двох свідків які засвідчили те, що я не підписав протокол та постанову.
    Після складання Протоколу в якому був зазначений штраф у сумі 250 гривень Відповідач виніс незаконну постанову АЕ № ******* від 15.09.2011р /надалі – Постанова/, згідно з якою на мене було накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 500 гривень за адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 122 КупАП. Копія протоколу та копія постанови не надійшли поштою на мою адресу. 07.11.11 я виявив терміновий виклик до Красногвардійського відділу виконавчої служби.
    Я вважаю, що винесення постанови про накладення на мене адміністративного стягнення у вигляді штрафу є незаконним, безпідставним і підлягає скасуванню з наступних причин.
    Як зазначено у Протоколі, я начебто порушив п. 16.2 ПДР, який передбачає, що на регульованих і нерегульованих перехрестях водій, повертаючи праворуч або ліворуч, повинен дати дорогу пішоходам, які переходять проїзну частину, на яку він повертає. Твердження Відповідача про порушення мною цього пункту ПДР є хибним, оскільки відповідно до п. 1.10 ПДР, термін «дати дорогу» визначений як вимога до учасника дорожнього руху не продовжувати або не відновлювати рух, не здійснювати будь-яких маневрів (за винятком вимоги звільнити займану смугу руху), якщо це може примусити інших учасників дорожнього руху, які мають перевагу, змінити напрямок руху або швидкість.
    Оскільки жодних перешкод для переходу пішоходом проїзної частини я не створив, пішохід без зміни напрямку руху або швидкості перетнув проїзну частину.

Згідно ст. 251 КУпАП, доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими документами. Жодного доказу, передбаченого цією статтею наведено Відповідачем не було! Навпаки, знехтувавши обставинами справи та відмовившись запросити свідка Відповідач порушив норми, викладені у ст. 252 КУпАП стосовно оцінки доказів (яких взагалі нема!) на підставі всебічного, повного і об'єктивного дослідження всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом і правосвідомістю.

Відповідачем також було порушено ч. 4 ст. 256 КУпАП, якою в імперативному порядку передбачено, що «При складенні протоколу особі, яка притягається до адміністративної відповідальності, роз'яснюються його права і обов'язки, передбачені статтею 268 цього Кодексу, про що робиться відмітка у протоколі.» В порушення цієї норми, Відповідач не роз’яснив мені мої права та обов’язки, внаслідок чого я не мав змоги під час розгляду справи про адміністративне правопорушення користуватись кваліфікованою юридичною допомогою та ін.

Адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.*Оскільки мої дії чітко відповідали ПДР України, склад адміністративного правопорушення відсутній.

Все вказане вище свідчить про те, що дії Відповідача є такими, що не відповідають чинному законодавству, а винесена ним Постанова є незаконною, винесеною з порушенням процесуального права та підлягає скасуванню.

Відповідно до ч. 2 ст. 71 КАСУ, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Згідно ст. 288 КУпАП, особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.
    Згідно ст. 19 Кодексу адміністративного судочинства України, адміністративні справи з приводу оскарження правових актів індивідуальної дії, а також дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень, які стосуються інтересів конкретної особи, вирішуються адміністративними судами за місцем проживання (перебування, знаходження) позивача.
    Згідно ст. 254 Адміністкодексу, про вчинення адміністративного правопорушення складається протокол уповноваженими на те посадовою особою або представником громадської організації чи органу громадської самодіяльності. Протокол про адміністративне правопорушення, у разі його оформлення, складається у двох екземплярах, один з яких під розписку вручається особі, яка притягається до адміністративної відповідальності.

Сподіваючись на захист від міліцейського свавілля, з надією на відновлення справедливості та моїх законних прав, враховуючи вищевикладене та керуючись ст. ст. 287, 288, 289 Кодексу України про адміністративні правопорушення, ст.ст.6, 17-19, 104, 106 КАСУ,

пытался обжаловать постановление, суд отказал, поскольку прошли сроки. подал ту же позовну заяву только с хадатайством о востановлении сроков, опять молчек.
    Теперь решил пойти по другому пути.
    Инспектор не дал мне копию постановы и протокола на месте. Потом они не пришли по почте, а спустя 2 месяца пришло уведомление от исполнительной службы. На постанове нет моей подписи.
    Я заказал на почте распечатку по моему адресу с входящей корреспонденцией. В ней будет ясно видно что постанова не пришла, а значит недействительна.
    Куда писать подобное заявление, какие сроки подачи такого заявления, и как его правильно оформить чтоб все получилось???
    Спасибо огромное зарание!!!

Администратор
    Информация
    Изначально возникает вопрос.... Почему не подписали протокол? Смысл?
    Так бы всё было гораздо легче и причём намного легче. В протоколе бы написали что не согласны с нарушением, написали бы и то что права не зачитали и тд... обжаловать такую постанову пустековое дело.
    Теперь у Вас другая головная боль... оно того стоило?

Цитата

Сообщение от DRUMMER Посмотреть сообщение
    Инспектор не дал мне копию постановы и протокола на месте.
    Собственно и правльно сделал, потому что копия выдётска какраз после подписи, поэтому он Вам её и не дал, бо Вы не расписались.

Цитата

На постанове нет моей подписи.
    Это не отменит штраф. Зря вы там не расписывались...

Цитата

Куда писать подобное заявление, какие сроки подачи такого заявления, и как его правильно оформить чтоб все получилось???
    Заявление писать в суд ,но Вы туда уже писали, вам отказали из за сроков, как по мне так логично.

Цитата

В ней будет ясно видно что постанова не пришла, а значит недействительна.
    На основании чего Вы сделали это умозаключение, мне действительно это интересно.
    Шануймося, браття, бо ми того варті !!!

Информация

Smile вот как-то так надо написать

КУпАП визначає, що Постанова про адміністративне правопорушення направляється на примусове виконання до ДВС, якщо штраф не був сплачений порушником у п”ятнадцятиденний термін з дня вручення йому копії вказаної Постанови.
    Хочу зазначити, що розляд справи про адміністративне правопорушення відбувався без моєї присутності та мені не було вручено копію Постанови ВДАІ, про що свідчить відсутність мого підпису в графі „дата отримання постанови та підпис правопорушника” у Постанові ВДАІ. Вказана Постанова не була також надіслана мені поштою як того вимагає ст. 285 КУпАП, про це свідчить відсутність цього листа у списку вхідноі кореспонденціі наданому мені "Укрпоштою".
    Таким чином, на момент відправлення Постанови ВДАІ до ДВС для примусового виконання не тільки не сплинув п”ятнадцятиденний термін визначений ст. 307 КУпАП, а фактично і не починався і тому в ІДПС відповідно до ст. 308 КУпАП не було підстав надсилати Постанову ВДАІ до ДВС для примусового виконання, а в державного виконавця не було підстав відкривати виконавче провадження стосовно мене.

Администратор
    Информация
    DRUMMER,минуточку... на фото видно вашу постанову... где и как Вы её получили?

Информация

Цитата

Сообщение от bazar76 Посмотреть сообщение
    DRUMMER,минуточку... на фото видно вашу постанову... где и как Вы её получили?
    я получил уведомление от ГИС. оно !валялось! у меня по дверью в подъезде. пришел к ним. а они показываю "вот постанова, платите штраф" это не моя постанова. я сфотографировал ее на телефон в ГИС. копию они мне так и не дали. разрешили отксерить и пофоткать.
    Последний раз редактировалось DRUMMER; 15.12.2011 в 20:01.

Администратор
    Информация

Цитата

я сфотографировал ее на телефон в ГИС
    Вот оно чё.
    Тогда можно както указать суду что вам стало извесно о пастанове только вчера и поэтому от этой даты и следует начинать отсчет 10 дней на её обжалование.. но шансов очень мало.
    Так как в протоколе написано что вы отказались от подписи и есть свидетели, значит о постанове вы знали в момент отказа от подписи, и просто не стали её обжаловать....

Информация

Цитата

Вот оно чё.
    Тогда можно както указать суду что вам стало извесно о пастанове только вчера и поэтому от этой даты и следует начинать отсчет 10 дней на её обжалование.. но шансов очень мало.
    Так как в протоколе написано что вы отказались от подписи и есть свидетели, значит о постанове вы знали в момент отказа от подписи, и просто не стали её обжаловать....
    я не подписал протокол. постановы еще не было тогда, а в протоколе штраф 250гр был прописан. теперь протокола в ГИС нет, а есть постанова без подписи и с другим штрафом в 4 раза больше

Информация

Цитата

и поэтому от этой даты и следует начинать отсчет 10 дней на её обжалование.. но шансов очень мало.
    побороться следует.Просить суд о восстановлении сроков обжалования и разбираться с постановой и штрафом.И вообще не понятно свидетели были или как обычно вписали кого-то из своих?

Информация

Цитата

Сообщение от dneprv Посмотреть сообщение
    побороться следует.Просить суд о восстановлении сроков обжалования и разбираться с постановой и штрафом.И вообще не понятно свидетели были или как обычно вписали кого-то из своих?
    свидетели о неподписании протокола настоящие. о нарушении свидетелей не было. я свой районный суд уже задолбал. два раза подавал позовну заяву и оба раза к одному судье попадала. не знаю как правильно сформулировать все показания

Информация
    Бороться обязательно!
    Я с одним козлом, в форме ДПС, спорил на тему :

Цитата

п. 16.2 ПДР, який передбачає, що на регульованих і нерегульованих перехрестях водій, повертаючи праворуч або ліворуч, повинен дати дорогу пішоходам, які переходять проїзну частину, на яку він повертає.
    так он сказал:" Я всегда пишу, а кто хочет - пусть обжалует." Тупо, на лоха!
    А протокол поднисывать нужно обязательно и пояснения писать.
    ст.122 ч.2 по протоколу от 21.02.2011 - отменена решением суда от 30.06.2011
    ст.122 ч.2 по протоколу от 17.07.2011 - отменена решением суда от 07.12.2011

+ Ответить в теме

Ваши права