+ Ответить в теме
Показано с 1 по 6 из 6

Информация

Незаконно забрали права и приписывают 130/1 ст

Добрый вечер! Прошу помощи . Незаконно забрали права и приписывают 130/1 ст
    Я рано утром ехал с другом. Нас остановил инспектор ГАИ, вроде как за превышение скорости. Проверив мои документы, он предложил сесть к ним в машину. По дороге к машине он намекнул, что давай решим все на месте, за 200 гривен и можешь ехать. Но скорости я не превышал и платить за то, что я не делал, мне не хотелось. Когда я сел в машину инспектора стали меня обвинять в нетрезвости. Я протестовал, так как был абсолютно трезв и даже им дыхнул. Но они настаивали на своем, потом предложили составить мне протокол, что я будто бы отказываюсь пройти медосмотр. Хотя я не то что не отказывался, а даже настаивал на этом. В итоге я настоял на том, что протокол подписывать не буду, а поеду на медосмотр.
    Когда мы приехали в больницу доктор сразу сказал инспекторам, что я трезв и чего они вообще меня сюда притащили. Но инспектора не успокаивались и тогда провели тест на алкотесторе, который показал 0,06 п/м, но инспекторам т этого было не достаточно. Они вызвали своих свидетелей, из госслужбы, написали протокол. Протокол мне не дали ни почитать, ни даже подписать, я его не видел. И уехали с моими документами.
    Пока я добрался до своей машины, мне позвонили и сказали, чтоб я приехал забрать свои документы в полке ГАИ. Когда я туда приехал, вместо того чтоб отдать документы, меня повели в кабинет и стали угрожать, говорили, что я все равно ничего не докажу, права они мне не вернут. Что будет лучше, если я подпишу протокол. В итоге протокол я не подписал. Подписался я только в получении временного разрешения.
    Сейчас у меня есть только результат алкотестера. Протокола ( или копии) у меня нет, я его даже не видел и не подписывал.

Администратор
    Информация
    Протокол нужно обязательно добыть в ГАИ.
    Плохо что вы не вели видео запись..
    Чтоб забрать протокол возможно придётся написать инфо запрос, с просьбой выдать копию (обязаны ответить в течении 5 дней).
    Сейчас убегаю из дома... вечером ещё чего напишу..
    Шануймося, браття, бо ми того варті !!!

Информация
    ничего себе порезвились... какие вообще есть подробности?
    Где и когда это произошло,фамилии инспекторов, друг ,с которым ехал-где находился всё это время и что сможет подтвердить?С какого номера тебе звонили,кто именно,и когда? Где,в каком кабинете и с кем был разговор в ГАИ?
    Сделай для начала черновик всех событий-с чёткой хронологией,всеми возможными фамилиями.
    Последний раз редактировалось Accent; 07.12.2011 в 16:30.

Администратор
    Информация
    Жду о Владимира ответ на ЛС....
    Возможно придётся снять типо интерью об этом случае напротив здания ГАИ с рассказом на камеру всех подробностей, затем сделаем статейку на Главной, думаю права найдутся сами...
    Очень хочется надеятся на это.

Информация
    Я согласен и на интервью. Протокол попытаюсь получить.
    Сейчас есть такая информация.Я написал жалобу и отвез в прокуратуру, министерство МВД, полк ГАИ. С генпрокуротуры ее передали в управление МВД отдел по кадрам, но человек, который будет заниматься моим делом будет только в понедельник.... Короче, как я понял, тянут.
    В жалобе я описал в хронологическом порядке, как все происходило. Вот моя жалоба:

Скарга
    на незаконні дії працівника ДАІ
    (складена на трьох сторінках,1 додаток )

Я,_________, 27 листопада 2011р. у проміжок часу з 04:00 по 04:30 при русі по вул. Саперно-Слободска у напрямку Південного моста на автомашине ________ держ номер _______ був зупинений співробітником ДПІ Ленко Андрієм Володимировичем, нагрудний знак КІ 1804 (так як інспектор мені не назвався, його данні я дізнався звернувшись до відділу міліції).
    Інспектор ДПІ Ленко А.В, зупинив мене нібито за перевищення швидкості. Після того як я вийшов з машини, інспектор не назвавшись, потребував документи. Я пред'явив йому документи не даючи документи інспектору до рук. Інспектор запропонував сісти до нього з напарником в службову машину. Подорозі інспектор сказав, що якщо я хочу зараз все вирішити та поїхати, то щоб я дав йому 200 гривень, бо «потім буде дорожче». Але я його пропозицію проігнорував. Я сів в машину до інспекторів і попросив інспектора, який був в машині, назватися, але він мені нічого не відповів (тому далі будемо його називати «напарник» чи «інспектор»), а сказав інспектору Ленко А.В., що «це наш клієнт» і вихопив у мене з рук мої документи. Після чого напарник інспектора Ленко А.В. заявив, що я п'яний. Я це заперечив і дихнув йому. Інспектор відразу запропонував оформити протокол, про те що я нібито відмовляюсь їхати на медогляд. Тоді я наполіг на медогляді, після чого висадив пасажира з мого автомобіля, припаркував мій автомобіль і на службовому автомобілі ми з інспекторами поїхали до лікаря на медогляд.
    До лікаря, Красневича Лєва Омельяновича, ми з інспекторами, Ленко А.В. та його напарником, зайшли разом. Лікар поспілкувався зі мною, після чого насварив інспекторів і сказав, що чого ви його привезли, він не п'яний, але інспектора наполягали, щоб лікар проводив тестування далі. Тоді лікар попрохав подути «трубочку», прилад показав 0,06 п/м (до заяви додаю копію результатів тестування), що доводить попередній висновок лікаря про те, що я не був п'яний. Результати тестування мені відразу не віддали. І замість того, щоб повернути мені мої документи, інспектор Ленко А.В. вивив мене з кабінету, а його напарник залишився наодинці з лікарем. У коридорі я чув, як інспектор вмовляв лікаря продовжити тестування, на що лікар заперечував, бо він бачив, що я не п'яний. У кабінеті інспектор з лікарем пробули хвилин 5-10, після чого інспектор, вийшов з баночкою і наказав здати сечу. Я здав, скільки зміг, але цього виявилось замало, більше здати в мене не вийшло і я попив води і попросив почекати. Але інспектор поспішав і наполягав, щоб я здав більше сечі негайно, але в мене не виходило. Тоді він вийшов на вулицю і повернувся за 10 хвилин вже з, як він їх назвав, з свідками. Як я зрозумів, свідки були знайомі інспектора. Це були державна служба охорони, яку викликав інспектор. Свідки тільки надали свої дані та залишилися у своєму службовому автомобілі з спецоздовленням, на якому і приїхали,вони не бачили ні лікаря, нічого не питали, просто сиділи в автомобілі та чекали, що далі накажуть робити інспектора. А інспектор з напарником сілі у свою службову машину писати протокол. Мене залишили на вулиці, я змерз і попросився в машину, на що мені відмовили, і я далі залишився мерзнути на вулиці.
    Потім свідків по одному запросили в автомобіль до інспектора ДАІ Ленко А.В. Коли з автомобіля ДАІ вийшов останній свідок інспектора, я попросив інспектора напарника Ленко А.В. надати мені протокол (чи копію) для ознайомлення, нащо мені інспектор відповів, що я протокол нібито розмалював, хоча я протокол не бачив і в руках не тримав. Тоді я попросив надати мені документи про проведений медогляд, на що напарник інспектора Ленко А.В. мені в нецензурній формі відповів, що нічого мені не дасть. Після відмови надати мені протокол та документи про медогляд, напарник Ленко А.В. пішов до лікаря і наказав йому не давати мені ніяких документів про медогляд. Коли я це почув, я вирішив знайти свідків серед прохожих. Я привів людей, але напарник інспектора Ленко А.В. знову у нецензурній формі, відмовив брати дані і свідчення цих свідків. Потім він сів в автомобіль ДАІ, з інспектором Ленко А.В., і поїхав. За ними поїхали свідки. Мене ж залишили біля лікарні.
    Після того як всі поїхали, я почав дзвонити до лінії довіри ГАІ, черговому по полку та в 102, де мені відповіли, що пришлють наряд міліції, яких я прочекав 20 хвилин. Коли наряд не приїхав, я пішки пішов за своєю машиною
    Я дістався до свого автомобіля і відразу поїхав до полку ДАІ за адресою вул. Сім’ї Хохлових, 5. По дорозі мені зателефонував невідомий, який сказав, що він з ДАІ і що мої документи знаходяться у них по вул. Сім’ї Хохлових, 5 на контрольно-пропускному пункті. Десь у 08:30 я приїхав і пішов до чергового. Коли назвався, черговий відразу почав кудись телефонувати, після чого до мене вийшов інспектор Ленко А.В. і повів мене в кабінет, де знаходились напарник інспектора Ленко А.В. і ще два чоловіка, один з яких, як я зрозумів, був їх начальником. Вони почали мене залякувати, що я не зможу нічого довести, що посвідчення водія я не отримаю і що якщо я хочу отримати хоча б тимчасовий дозвіл на керування автомобілем, то я повинен підписати в протоколі, що я отримав тимчасовий дозвіл. Нарешті я побачив уперше протокол,підписався за те що я отримав тимчасовий дозвіл і попросив надати мені копію протоколу. Нащо отримав чергову відмову.
    Згідно ст. 62.ч3. Конституції України говорить, що обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом, а також на припущеннях. Усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь.
    Базуючись на викладеному, можна зробити висновок, що:
    - докази обвинувачення мене у здійсненні правопорушення здобуті з порушенням чинного законодавства,
    - протокол складено на бланку, який не відповідає законним вимогам, та з порушеннями,
    - накладене на мене стягнення є незаконним.
    Частиною 2 ст. 19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
    Отже, враховуючи вищевикладене та керуючись ст.19 Конституції України, ст.252, ст.287 -289 та ст.288 Кодексу про адміністративні правопорушення України,
    ПРОШУ:
    1. Прийняти дану скаргу до розгляду згідно зі ст.288 КУпАП
    2. Викликати для надання пояснень інспекторів ДПС ДАІ на прізвище Ленко Андрій Володимирович та його напарника
    3. Сповістити мене завчасно про час і місце розгляду цієї скарги
    4. Визнати дії вказаних працівників ДАІ щодо накладення на мене адміністративного стягнення незаконними
    5. Скасувати накладене на мене стягнення
    6. Зобов’язати управління ДАІ у викреслити з відповідної бази даних запис про здійснення мною правопорушення, передбаченого ст.130. ч.1
    7. Повернути мені водійське посвідчення у зв’язку з тим, що я не порушував ст.130/1 КупАП, а отже, посвідчення в мене відібрали незаконно

Додатки:
    1. Копія чеку з алкотестера

Администратор
    Информация
    Цитата Сообщение от Vladimir Посмотреть сообщение
    прокуратуру, министерство МВД, полк ГАИ
    А в СВБ?
    Туда тоже можно...
    Служба Внутреней Безопасности.

---------- Сообщение добавлено в 22:49 ---------- Предыдущее сообщение размещено в 22:47 ----------

Цитата Сообщение от Vladimir Посмотреть сообщение
    Я согласен и на интервью.
    Ну в Киев увы мы не поедем. ((((

+ Ответить в теме

Ваши права